Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Operator pił budowlanych
Everton Technika Diamentowa
Poznań
47 dni temu
Operator pił budowlanych
Miejsce pracy: Poznań
Opis stanowiska:

 

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę specjalistycznych maszyn budowlanych, używanych w branży technika diamentowa, obsługa przecinarki dużej mocy do cięcia w betonie.

 

Wymagania:
 • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
 • znajomość obsługi maszyn; wyczucie techniczne w zakresie pracy urządzeń;
 • bardzo dobra wiedza techniczna; umiejętność czytania schematów maszyn i rysunków technicznych;
 • wykształcenie min. zawodowe, mile widziane średnie / techniczne
 • prawo jazdy B
 • dodatkowym atutem będą uprawnienia na koparki, ładowarki, minikoparki
 • wysoko rozwinięte umiejętności takie jak samodzielność, odpowiedzialność
 • umiejętność pracy indywidualnej i w zespole
Zapewniamy:
 • umowa o pracę, pełen etat, dodatkowe ubezpieczenie grupowe
 • atrakcyjny program premiowy
 • szeroki wachlarz wewnętrznych szkoleń technicznych
Administratorem danych osobowych jest EVERTON Przedsiębiorstwo Specjalistyczne, ul. Janikowska 36, 61-070 Poznań, tel. 662445452, e-mail biuro@evert.pl. Dane osobowe przetwarzamy w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji i zatrudnienia. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych uzyskasz kontaktując się z nami pisząc na e-mail: biuro@evert.pl.
Jeżeli w toku procesu rekrutacyjnego masz zamiar przekazać nam inne dane, niż wymagalne przepisami prawa (czyli imię lub imiona i nazwisko; data urodzenia; dane kontaktowe wskazane przez osobę; wykształcenie; kwalifikacje zawodowe; przebieg dotychczasowego zatrudnienia), takie jak np. swój wizerunek, koniecznie prosimy, być w CV umieścił następującą zgodę na przetwarzanie tych danych osobowych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę EVERTON, zawartych w CV, których podanie nie jest wymagalne przepisami prawa pracy, w celu wzięcia udziały w procesie rekrutacji i zatrudnienia. Jestem świadom, że podanie tych danych nie jest obowiązkowe i czynię to dobrowolnie, a brak podania danych nie wpływa na proces rekrutacji i zatrudnienia. Jestem także świadomy, że w każdej chwili przysługuje mi prawo do cofnięcia złożonej zgody na przetwarzanie danych osobowych do administratora, a cofnięcie zgodny nie wpływa na legalność działań podjętych przed jej udzieleniem.
Jeżeli natomiast chcesz, byśmy Twoje dane osobowe przetwarzali także po zakończeniu procesu rekrutacji, w którego to toku nie zdecydowaliśmy się na nawiązanie z Tobą stosunku pracy, prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w CV, przez firmę EVERTON zawartych na poczet przyszłych rekrutacji”.

Podobne oferty