Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Operator plotera frezującego CNC
Studio Wektor Sp. J.
Łódź
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa zlecenie
28 dni temu

Studio Wektor jest firmą reklamową działającą od 1991 roku.

Miejsce pracy: Łódź
Zadania:
  • bieżąca obsługa plotera frezującego
  • praca z rysunkami technicznymi i narzędziami pomiarowymi
  • kontrola jakości produkowanych elementów zgodnie z dokumentacją techniczną
  • dbałość o utrzymanie odpowiedniego stanu technicznego maszyny i narzędzi
  • właściwe przygotowanie elementów do produkcji
  • weryfikację poprawności plików produkcyjnych
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość obsługi Corel Draw i CAD
  • zdolności manualne
  • dokładność, sumienność i samodzielność
  • odpowiedzialność za powierzone zadania i dobra organizacja czasu
  • komunikatywność
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • wyobraźni przestrzennej
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • pracę w pełnym wymiarze pracy
  • kontakt z nowoczesnymi technologiami
  • pracę w miłej atmosferze
  • współudział w tworzeniu i realizacji ciekawych projektów