Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Operator PrePress (dział CTP)

HR Line Magdalena Kozłowska

Toruń

131 dni temu

Nasz Klient to jeden z wiodących dostawców usług oraz rozwiązań w obszarze druku offsetowego i druku hitsetowego. W związku z rozwojem działalności na rynki Europy Zachodniej poszukuje profesjonalnych kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Toruń

Najważniejsze zadania:
  • Sprawdzanie poprawności przygotowania materiałów nadesłanych w formacie pdf
  • Przygotowanie zlecenia na podstawie karty technologicznej
  • Przygotowanie oraz ostateczna weryfikacja pracy do świecenia płyt offsetowych
  • Obsługa i utrzymanie urządzeń w dziale w tym naświetlarek CTP, ploterów, proofera
  • Zabezpieczenie powierzonego sprzętu oraz materiałów do produkcji
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa, dyscypliny pracy oraz utrzymania porządku w podległym obszarze
  • Współpraca z innymi pracownikami działu celem realizacji założonych celów
Efektywna realizacja wymienionych powyżej zadań wymaga:
  • Szybkości i dokładności w zakresie wykonywanych obowiązków
  • Znajomość zagadnień z zakresu grafiki komputerowej
  • Umiejętność obsługi programów impozycyjnych oraz naświetlarek CTP będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane doświadczenie w poligrafii
  • Bardzo dobrej organizacji pracy oraz samodzielności w działaniu
  • Gotowości do podjęcia pracy w systemie zmianowym
W zamian oferujemy:
  • Stabilne warunki pracy w organizacji działającej od ponad 25 lat
  • Wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
  • Szkolenia w zakresie wiedzy technicznej i technologii, oraz wsparcie ze strony innych pracowników firmy
  • Kartę MULTISPORT, prywatną opiekę medyczną LUXMED
  • Świadczenia socjalne
Na dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

1.Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez HR LINE Magdalena Kozłowska z siedzibą w Gdańsku na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

2.Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez HR LINE Magdalena Kozłowska siedzibą w Gdańsku na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.

3.Zostałam/łem poinformowana/ny przez Administratora Danych Osobowych, tj. HR LINE Magdalena Kozłowska. z siedzibą w Gdańsku (kontakt: ul.Świętokrzyska 126/22, 80-180 Gdańsk) o tym, że:

• Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 (RODO).
• Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
• Dane osobowe będą przechowywane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez 3 lata od dnia przesłania CV.
• Moje dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista DTP

DTP, z języka angielskiego Desktop Publishing, oznacza technikę projektowania rozkładu i szaty graficznej publikacji przy pomocy komputerowych środowisk graficznych. Specjalista DTP jest pracownikiem wydawnictwa lub redakcji prasowej, odpowiedzialnym za tworzenie graficznej oprawy publikacji skierowanych do druku. Osoba obsadzona na tym stanowisku opracowuje i wdraża nowe produkty wydawnictwa pod względem ich oprawy wizualnej, tworzy tak ...
Specjalista DTP Praca Specjalista DTP

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (722)
Wałbrzych (63)
Legnica (113)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (262)
Toruń (156)
Lubelskie:
Lublin (246)
Chełm (57)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (743)
Tarnów (71)
Nowy Sącz (90)
Mazowieckie:
Warszawa (2058)
Radom (181)
Płock (71)
Opolskie:
Opole (250)
Nysa (90)