Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Operator produkcji

Trenkwalder

Wałbrzych, Świebodzice, Boguszów-Gorce

35 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Poszukujesz pracy? A może chciałbyś zmienić dotychczasową? Chcesz spróbować swoich sił w branży produkcyjnej (automotive)? Zapraszamy w nasze szeregi! Mamy ofertę właśnie dla Ciebie! Nie czekaj - aplikuj już dzisiaj!

Miejsce pracy: Wałbrzych, Świebodzice, Boguszów-Gorce
Nr ref.: OP/WAL/0119
Obowiązki:
  • praca przy produkcji struktur do foteli samochodowych,
  • obsługa maszyn oraz linii produkcyjnej,
  • czynności pomocnicze przy produkcji,
  • kontrola finalna wyprodukowanego elementu.
Wymagania:
  • motywacja do pracy i nauki nowych rzeczy,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • zaangażowanie,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • doświadczenie na produkcji mile widziane.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie,
  • umowę o pracę tymczasową,
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez zakład po okresie próbnym,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + premia,
  • dojazd do miejsca pracy z okolicznych miejscowości,
  • darmowy jeden posiłek.
Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

Poznaj

Trenkwalder

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Poznaj stanowisko: Pracownik Operator Produkcji

Pracownik Operator Produkcji jest wykwalifikowanym członkiem personelu produkcyjnego, odpowiedzialnym za bieżącą obsługę urządzeń, wykorzystywanych w przedsiębiorstwie. Operator produkcji częstokroć jest odpowiedzialny za nadzorowanie prawidłowego funkcjonowania taśmy produkcyjnej. Osoba obsadzona na tym stanowisku, jako najbardziej doświadczona i posiadająca największą wiedzę spośród personelu hali produkcyjnej, na temat ...
Pracownik Operator Produkcji Praca Pracownik Operator Produkcji