Operator Produkcji

GKN Driveline Polska Sp. z o.o.

Oleśnica

8 dni temu

Jesteśmy producentem półosi, wałów napędowych oraz komponentów niezbędnych do ich wytworzenia. Nasza fabryka znajduje się w Oleśnicy i jest jedną z największych oraz najnowocześniejszych w regionie. Codziennie wkładamy wiele pracy, aby nasza firma była nowoczesna i przyjazna naszym pracownikom.

Miejsce pracy: Oleśnica
Obowiązki:
  • obsługiwanie maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • kontrolowanie jakości wytworzonego produktu,
  • realizowanie bieżących planów produkcyjnych zgodnie ze specyfikacją techniczną,
  • zgłaszanie awarii oraz niezgodności,
  • przestrzeganie wewnętrznych zasad, procedur oraz przepisów BHP.
Wymagania:
  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym oraz czterobrygadowym,
  • rozwinięte zdolności manualne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej.
Oferujemy:
  • wynagrodzenie od 3 713 zł brutto,
  • premia kwartalna w wysokości max 600 zł,
  • dodatek za pracę nocną,
  • dodatek za pracę w systemie czterobrygadowym.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

Poznaj

Pracownik Operator Produkcji jest wykwalifikowanym członkiem personelu produkcyjnego, odpowiedzialnym za bieżącą obsługę urządzeń, wykorzystywanych w przedsiębiorstwie. Operator produkcji częstokroć jest odpowiedzialny za nadzorowanie prawidłowego funkcjonowania taśmy produkcyjnej. Osoba obsadzona na tym stanowisku, jako najbardziej doświadczona i posiadająca największą wiedzę spośród personelu hali produkcyjnej, na temat ...
Praca Pracownik Operator Produkcji