Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Operator / Programista CNC

HENAR Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Automatyzacji Przemysłu

Pruszków

25 dni temu

HENAR jest rodzinną firmą zajmującą sie projektowaniem, wykonywaniem i wdrażaniem rozwiązań związanych z szeroko pojętą automatyzacją przemysłu.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Pruszków
Opis stanowiska:
  • obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie;
  • realizacja programu obróbczego zgodnie z dokumentacją technologiczną;
  • obsługa urządzeń pomiarowych w celu analizy powykonawczej detalu;
  • nadzór nad przebiegiem obróbki;
  • dbanie o powierzony park maszynowy oraz oprzyrządowanie.
Wymagania:
  • umiejętność obsługi maszyn CNC;
  • znajomość procesów obróbki skrawaniem;
  • praktyczna znajomość i umiejętność posługiwania się przyrządami pomiaraowymi;
  • znajomość rysunku technicznego (wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem);
  • samodzielność na stanowisku;
  • min. roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • znajomość sterowania Sinumerik Fanuc;
  • dodatkowym atutem będzie znajomość programu CAD/CAM.
Oferujemy:
  • stabilną i ciekawą pracę na cały etat;
  • możliwość nieustannego rozwoju w ramach szkoleń;
  • ciekawe i rozwijające projekty;
  • świadczenia dodatkowe;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premia.
Poznaj stanowisko: Operator CNC
Operator CNC jest osobą odpowiedzialną za obsługiwanie specjalistycznych maszyn i urządzeń, służących do obrabiania tworzyw sztucznych i metali. Osoba zatrudniona w tym charakterze posiada niezbędne kwalifikacje i wiedzę pozwalającą na obsługiwanie nie tylko tradycyjnych maszyn, lecz także skomplikowanych, elektronicznych robotów, sterowanych elektronicznie. Operator CNC samodzielnie dobiera odpowiednie materiały i tworzywa, a ...
Praca Operator CNC