Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań Specjalista/Programista XML Poznań
Operator programu automatyzującego prepress

Labo Print S.A.
Poznań
praca stacjonarna
2847 dni temu

Ogłoszenie numer: 1189940, z dnia 2016-08-01

LABO PRINT S.A.

  • wiodąca firma działająca w branży reklamowej w sektorze druku cyfrowego od 2006r.
  • zespół blisko 200 wyjątkowych osób
  • marka rozpoznawana i ceniona w 15 krajach Europy
  • spółka notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych

W celu dalszego dynamicznego rozwoju w nowych obszarach poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę programu przygotowującego pliki do druku wielkoformatowego.

Wymagania

  • znajomość podstaw xmla;
  • odpowiedzialności, dokładność i zaangażowanie;
  • umiejętności pracy w zespole;
  • dyspozycyjności i gotowości do pracy w systemie zmianowym;
  • mile widziani absolwenci/absolwentki techników (klasa informatyczna).

Dodatkowe atuty:

  • zainteresowanie nowymi technologiami w poligrafii.

Oferujemy

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole;
  • stałe zatrudnienie;
  • umowa o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość rozwoju zawodowego.