Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź Realizator Dźwięku Łódź
Operator – Realizator dźwięku

Teatr Wielki w Łodzi
Łódź, Teatr Wielki w Łodzi
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
148 dni temu

Teatr Wielki w Łodzi poszukuje pracownika na stanowisko

Miejsce pracy: Łódź, Teatr Wielki w Łodzi
Obowiązki pracownika:
  • realizacja dźwięku podczas prób, przedstawień i innych wydarzeń artystycznych;
  • sporządzanie zapisu realizacji akustycznych audio i video dzieła scenicznego;
  • uczestniczenie w przygotowaniu materiałów marketingowych i reklamowych Teatru;
  • obsługa imprez obcych;
  • montaż, obsługa oraz demontaż sprzętu elektroakustycznego;
  • obsługa mikroportów.
Wymagania wobec kandydatów:
  • posiadanie kierunkowego wykształcenia w zakresie realizacji dźwięku wraz z umiejętnością czytania nut;
  • umiejętność obsługi cyfrowych konsoli fonicznych;
  • wiedza z zakresu cyfrowych protokołów transmisji dźwięku;
  • znajomość instalacji, montażu i obsługi urządzeń elektroakustycznych, radiowych i wizyjnych, stacjonarnych i przenośnych;
  • umiejętność dokonywania nagrań i przegrań na wszystkich dostępnych nośnikach magnetycznych i cyfrowych;
  • umiejętność realizacji dźwięku podczas prób, przedstawień oraz wszelkiego rodzaju imprez  dodatkowych wynikających z harmonogramu prac w Teatrze;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • uprawnienia SEP do 1 kV w zakresie eksploatacji;
  • umiejętność pracy zespołowej oraz samodzielnej;
  • dyspozycyjność (praca w systemie równoważnego czasu pracy /do 12 godz. na dobę/, praca w weekendy).
  • Odpowiedzialność za powierzony sprzęt, stan techniczny i gotowość eksploatacyjną.
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia, docelowo umowa o pracę w pełnym wymiarze na czas nieokreślony;
  • realizację ciekawych, samodzielnych zadań;
  • dla osoby spoza Łodzi – wynajem mieszkania na preferencyjnych warunkach w Domu Aktora.

Poznaj

TEATR WIELKI W ŁODZI jest artystycznym kontynuatorem swojej znakomitej poprzedniczki – OPERY ŁÓDZKIEJ, której powstanie było efektem pasji i zaangażowania Stowarzyszenia Przyjaciół Opery z jej głównymi przedstawicielami: muzykami – Władysławem Raczkowskim, Tomaszem Kiesewetterem i Mieczysławem Drobnerem oraz Sabiną Nowicką, ówczesną dyrektorką łódzkiego Studium Operowego.