Operator Rozściełacza Drogowego, Równiarki Drogowej

ANDRO

Łódź

5 dni temu

Ogłoszenie numer: 3285752, z dnia 2020-03-26

Firma zajmuję się m.in budową, remontem dróg. Parcujemy na terenie woj. łódzkiego

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska

  • doświadczenie na rozściełaczu drogowym
  • prace towarzyszące rozkładaniu masy bitumicznej
  • doświadczenie na równiarce drogowej

Wymagania

  • uprawnienia na rozściełacz drogowy
  • uprawnienia na równiarkę drogową
  • doświadczenie w branży

Oferujemy

  • umowa o pracę
  • dobre wynagrodzenie
  • dodatkowe szkolenia na maszyny drogowe

Tel. 509-999-944

Tel. 501-088-466

e-mail: biuro_andro@wp.pl

Poznaj

ANDRO Anna Fijałkowska

Układacz nawierzchni drogowych, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za budowanie, konserwowanie i naprawianie nawierzchni drogowych. W swojej pracy osoba zatrudniona w tym charakterze ma obowiązek podtrzymywania najwyższych norm i standardów jakościowych, zapewnienie jak największej wytrzymałości i trwałości nawierzchni poprzez bieżącą konserwację nawierzchni i doraźną naprawę ewentualnych jej ...
Praca Układacz nawierzchni drogowych