Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Operator Stacji Monitorowania

Finder SA.
Warszawa
praca stacjonarna
6007 dni temu

Ogłoszenie numer: 38382, z dnia 2007-12-11

Finder SA.

ogólnopolski operator systemu monitorowania pojazdów i zarządzania flotą, lider na rynku krajowym, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: OPM/07

Opis stanowiska

  • Obsługa terminali komputerowych z oprogramowaniem monitorującym.
  • Obsługa terminali komputerowych z oprogramowaniem konfigurującym urządzenia.
  • Zdalny odbiór techniczny urządzeń po montażach lub serwisowaniu.
  • Monitorowanie poprawności funkcjonowania urządzeń oraz systemu.
  • Aktualizacja i obsługa elektronicznych baz danych.
  • Obsługa i umiejętna realizacja zleceń telefonicznych ze strony klienta.
  • Wymagania

  • Wykształcenie średnie (matura).
  • Uregulowany stosunek do służby wojskowej.
  • Niekaralność (zaświadczenie).
  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy w trybie zmianowym.
  • Praktyczna umiejętność obsługi komputera (Excel, Word, Outlook).
  • Zdolność logicznego myślenia.
  • Umiejętność podejmowania szybkich decyzji oraz rozwiązywania problemów.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność pracy w stresie i pod presja czasu.
  • Zdolności komunikacyjne.
  • Sumienność i dokładność.
  • Brak nałogów (palenie wykluczone).
  • Oferujemy

  • Zatrudnienie w pełnym etacie (praca rotacyjna 12 h w dzień, 12 h w nocy) w ustalonych stałych godzinach.