Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Operator transportu wewnętrznego / Operator wózka widłowego

Trenkwalder

Wałbrzych, Świebodzice, Boguszów-Gorce

4 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Poszukujesz pracy? A może chciałbyś zmienić dotychczasową? Chcesz spróbować swoich sił w branży produkcyjnej (automotive)? Zapraszamy w nasze szeregi! Mamy ofertę właśnie dla Ciebie! Nie czekaj - aplikuj już dzisiaj!

Miejsce pracy: Wałbrzych, Świebodzice, Boguszów-Gorce
Nr ref.: OWW/WAL/0419
Obowiązki:
  • dostarczanie komponentów na linię produkcyjną,
  • załadunek i rozładunek materiałów.
Wymagania:
  • prawo jazdy kat. B lub uprawnienia do obsługi wózków widłowych z UDT,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • badania psychotechniczne również mile widziane.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + premia + dodatek za system 4-brygadowy,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na pełen etat,
  • możliwość bezpośredniego zatrudnienia przez firmę po okresie próbnym.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania swoich aplikacji, bądź kontakt pod numerem telefonu 602 142 896. Zapraszamy również do naszego biura Trenkwalder, ul. Uczniowska 16 na terenie Invest Park od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Osoby nie spełniające wszystkich wymagań również zapraszamy do aplikowania - mamy różne oferty pracy! Zadzwoń! Wyślij SMS o treści "praca" pod numer telefonu 602 142 896, a skontaktujemy się!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza internetowego.

Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

Poznaj

Trenkwalder

Poznaj Trenkwalder Polska

Zajmujemy się łączeniem ludzi. Z nami znajdziesz pracę dopasowaną do Twoich wymagań, kompetencji i ambicji. Mamy do zaoferowania różne stanowiska: od praktykanckich i stażowych przez asystenckie i specjalistyczne po najwyższe posady kierownicze i dyrektorskie. Zatrudniamy zarówno do pracy tymczasowej, jak i na stałe. Jesteśmy blisko Ciebie. Masz nasze pełne wsparcie.

Od 2005 roku w Polsce, a od 30 lat na świecie łączymy świetnych pracowników z dobrymi pracodawcami. Jesteśmy synonimem najlepszych praktyk HR. Działamy kompleksowo, pomożemy Ci w codziennej pracy oraz kwestiach kadrowo-płacowych. Nie wiesz jeszcze z czym związać przyszłość? Porozmawiaj z naszym konsultantem. Chętnie pomożemy Ci z sukcesem wejść na rynek pracy, zaplanować karierę i znaleźć satysfakcjonującą posadę. W Polsce mamy ponad 40 biur - z łatwością nas znajdziesz.

Poznaj stanowisko: Operator Wózka Widłowego

Operator Wózka Widłowego to osoba, która obsługuje przemysłowy wózek, czyli przenosi, podnosi towary. Do podstawowych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: kierowanie wózkiem widłowym, konserwowanie pojazdu oraz ładowanie, rozładowywanie, przemieszczanie towaru, sprzętu lub innych materiałów. Operator Wózka Widłowego ...
Operator Wózka Widłowego Praca Operator Wózka Widłowego

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (649)
Wałbrzych (66)
Legnica (99)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (241)
Toruń (147)
Lubelskie:
Lublin (241)
Chełm (48)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (844)
Tarnów (105)
Nowy Sącz (90)
Mazowieckie:
Warszawa (2048)
Radom (172)
Płock (72)
Opolskie:
Opole (229)