Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Operator urządzeń do obróbki wibrościernej

Schwinn Polska Sp. z o.o.

Kraków

437 dni temu

Firma Schwinn Polska z siedzibą w Krakowie ul. Nad Drwiną 4 zajmująca się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych oraz aluminium poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska :

  • obsługa urządzeń do obróbki wibrościernej
  • praca na 3 zmiany

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub podstawowe
  • zdolności manualne
  • samodzielność , odpowiedzialność i rzetelność

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w stabilnej międzynarodowej firmie
  • szkolenia doskonalące wiedzę i umiejętności w zawodowe
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
  • umowę o pracę.
Poznaj stanowisko: Operator Maszyn
Osoby zatrudnione na stanowisku operatora maszyn są odpowiedzialne za obsługę maszyn i urządzeń wykorzystywanych przy procesach zachodzących w danej firmie. Odpowiada on za szereg czynności związanych z urządzaniami będącymi na wyposażeniu firmy. Operator wykonuje pracę na podstawie obowiązującej dokumentacji. Jego zadaniem jest także kontrola stanu technicznego, dbałość o czystość maszyn i ich otoczenia, bieżąca konserwacja, ...
Praca Operator Maszyn