Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Operator Urządzeń Produkcyjnych

LeasingTeam Group

Kraków

1 dzień temu

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając oby stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: 0019258
Rodzaj pracy: Praca stała
Zakres obowiązków:
  • Obsługa urządzeń produkcyjnych;
  • Przygotowanie materiałów produkcyjnych i półproduktów
  • Sprawdzanie sprawności ciągu produkcyjnego.
Oczekiwania:
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie;
  • NIE wymagamy doświadczenia;
  • Dokładność i rzetelność pracy;
  • Umiejętność pracy zespołowej.
Oferta:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie;
  • Bogaty pakiet socjalny np. "wczasy pod gruszą", darmowe karty posiłkowe;
  • Szansa rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach, zdobywaniu dodatkowych uprawnień (dla najlepszych możliwość wyjazdu szkoleniowego za granicę)
  • Możliwość skorzystania z pakietu benefitów: Karta Multisport, ubezpieczenie grupowe PZU;
  • Praca w systemie 4-brygadowym.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.

Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny

Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej ...
Robotnik Produkcyjny Praca Robotnik Produkcyjny

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (775)
Wałbrzych (53)
Legnica (67)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (182)
Toruń (97)
Lubelskie:
Lublin (126)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (835)
Tarnów (45)
Nowy Sącz (38)
Mazowieckie:
Warszawa (1704)
Radom (69)
Płock (37)
Opolskie:
Opole (121)