Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Operator wózka widłowego

Seito HR Sp. z o.o.

Toruń

155 dni temu

Miejsce pracy: Toruń
Zadania:
  • Załadunek i rozładunek samochodów dostawczych
  • Transport wyrobu gotowego z obszarów produkcyjnych do magazynowych
  • Lokowanie wyrobu na magazynie
Wymagania:
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych elektrycznych i spalinowych
  • Przynajmniej roczne doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z wieloletnim doświadczeniem na rynku
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie dla pracowników oraz ich rodzin
  • Prywatną opiekę medyczną i/lub kartę sportową
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w systemie 3-zmianowym pn- pt
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia a także przenoszenia.

Zostałem/am poinformowany/a o prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Poznaj

Jesteśmy lidrem na rynku outsourcingu transportu wewnętrznego, świadczymy usługi dla największych światowych marek.

Naszym celem jest dostarczanie usług o najwyższej jakości zachowując najwyższe standardy bezpieczeństwa pracy.

Dołącz do naszej kadry i rozwijaj się z nami.

Poznaj stanowisko: Operator Wózka Widłowego

Operator Wózka Widłowego to osoba, która obsługuje przemysłowy wózek, czyli przenosi, podnosi towary. Do podstawowych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: kierowanie wózkiem widłowym, konserwowanie pojazdu oraz ładowanie, rozładowywanie, przemieszczanie towaru, sprzętu lub innych materiałów. Operator Wózka Widłowego ...
Operator Wózka Widłowego Praca Operator Wózka Widłowego

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (762)
Wałbrzych (42)
Legnica (67)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (159)
Toruń (79)
Lubelskie:
Lublin (111)
Chełm (18)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (905)
Tarnów (31)
Nowy Sącz (33)
Mazowieckie:
Warszawa (1853)
Radom (59)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (116)
Nysa (18)