Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Operator wózka widłowego

ABC AutoParts Sp. z o.o.

Szczecin

19 dni temu

Ogłoszenie numer: 2587234, z dnia 2019-07-31

ABC AutoParts, jest dynamicznie rozwijającym się centrum logistycznym z branży e-commerce.
Specjalizujemy się w dystrybucji części i akcesoriów samochodowych, a nasza drużyna każdego dnia dzielnie pracuje, aby klienci dostali swoje paczki na czas.

Obecnie ruszamy z nowym procesem rekrutacyjnym na stanowisku

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Szczecin

Nr Ref.: 2019/07/OWW/SZCZECIN

Opis stanowiska

  • Obsługa systemu magazynowego,
  • Transport wewnętrzny zamówionych artykułów i wyrobów gotowych,
  • Wykonywanie czynności pomocniczych, obsługowych i konserwacyjnych wózka jezdniowego,
  • Wykonywanie transportu materiałów wózkiem jezdniowym w magazynie,
  • Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa podczas pracy,
  • Wykonywanie wszystkich czynności zleconych przez przełożonego, innych niż operowanie wózkiem widłowym, będących w zakresie obowiązków pracownika magazynowego.

Wymagania

  • Uprawnienia na wózki widłowe - zdany egzamin UDT kat. II WJO,
  • Dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym (06:00-14:00, 14:00-22:00),
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dokładność i sumienność.
Dodatkowo mile widziane będą:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia - zaczynamy od stawki 18 zł brutto/h,
  • Możliwość renegocjacji stawki po okresie próbnym (nawet do 20 zł brutto/h),
  • Dodatek funkcyjny w wysokości 180 zł brutto miesięcznie,
  • Premię frekwencyjną i wydajnościową,
  • Dodatek lojalnościowy po rzetelnym przepracowaniu roku,
  • Elastyczne podejście do pracownika,
  • W pełni finansowane ubezpieczenie grupowe po okresie próbnym,
  • Możliwość dołączenia do prywatnej opieki medycznej na preferencyjnych warunkach,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • Możliwość awansu.

Poznaj stanowisko: Operator Wózka Widłowego

Operator Wózka Widłowego to osoba, która obsługuje przemysłowy wózek, czyli przenosi, podnosi towary. Do podstawowych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: kierowanie wózkiem widłowym, konserwowanie pojazdu oraz ładowanie, rozładowywanie, przemieszczanie towaru, sprzętu lub innych materiałów. Operator Wózka Widłowego ...
Operator Wózka Widłowego Praca Operator Wózka Widłowego

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (629)
Wałbrzych (59)
Legnica (111)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (245)
Toruń (133)
Lubelskie:
Lublin (222)
Chełm (32)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (794)
Tarnów (71)
Nowy Sącz (73)
Mazowieckie:
Warszawa (1907)
Radom (159)
Płock (72)
Opolskie:
Opole (216)
Nysa (63)