Operator Wytwórni Betonu

CEMEX Polska Sp. z o.o.

Białystok

4 dni temu

Jesteśmy globalnym, jednym z największych na świecie producentów materiałów budowlanych.
W Polsce należymy do liderów produkcji i sprzedaży cementu, betonu i kruszyw. W naszych licznych zakładach produkcyjnych oraz w biurze korporacyjnym w Warszawie zatrudniamy blisko 1300 osób.

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Operator Wytwórni Betonu
Miejsce pracy: Białystok

Współpraca na podstawie samodzielnie prowadzonej działalności gospodarczej

 

Od Kandydatów oczekujemy:
  • Minimum zawodowego wykształcenia technicznego z zakresu budownictwa, elektryki, automatyki lub mechaniki
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku operatora węzła betoniarskiego i/lub operatora ładowarki
  • Posiadania ważnych uprawnień do obsługi zespołu maszyn do produkcji masy betoniarskiej i ładowarki jednonaczyniowej
  • Gotowości do uzupełnienia jednej z wyżej wymienionych kwalifikacji
  • Znajomości obsługi programów pakietu MS Office
  • Zaangażowania w wykonywaną pracę
W naszych rekrutacjach stosujemy zasady równości i poszanowania różnorodności.

Oferta skierowana jest również do Kandydatów/ek z orzeczoną niepełnosprawnością. Aplikując na to stanowisko, masz pewność, że będziesz oceniany/a wyłącznie na podstawie swoich kompetencji.

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego klikając przycisk

 

 APLIKUJ Informujemy, że wszystkie nadesłane aplikacje zostaną poddane wnikliwej analizie, jednak odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych dla potrzeb związanych z realizacją obecnie prowadzonego procesu rekrutacji oraz procesów rekrutacji prowadzonych w przyszłości przez administratora danych CEMEX Polska Sp. z o.o., ul. Łopuszańska 38D, 02-232 Warszawa („Spółka”), zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926)”. Zostałem(am) poinformowany(a) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz prawie ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne dla celów rekrutacji prowadzonej przez Spółkę.”

Poznaj

CEMEX Polska Sp. z o.o.

CEMEX jest globalnym liderem w branży materiałów budowlanych. W świecie stojącym wobec stale rosnącej potrzeby rozwoju budownictwa, pomagamy zaspokajać to zapotrzebowanie poprzez dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług naszym klientom oraz naszym społecznościom na całym świecie.

Poznaj stanowisko: Operator Maszyn

Osoby zatrudnione na stanowisku operatora maszyn są odpowiedzialne za obsługę maszyn i urządzeń wykorzystywanych przy procesach zachodzących w danej firmie. Odpowiada on za szereg czynności związanych z urządzaniami będącymi na wyposażeniu firmy. Operator wykonuje pracę na podstawie obowiązującej dokumentacji. Jego zadaniem jest także kontrola stanu technicznego, dbałość o czystość maszyn i ich otoczenia, bieżąca konserwacja, ...
Operator Maszyn Praca Operator Maszyn

Aplikujesz na ogłoszenie

Rekrutują z Praca.pl