Najnowsze oferty pracy

  • Animator

    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Jarosławiec (pow. sławieński, gm. Postomino)
    specjalista (mid)  umowa zlecenie / o pracę / kontrakt B2B  pełny etat / tymczasowa/dodatkowa   6 000 - 10 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    19 godz.
    Szukamy animatorów do prowadzenia: animacji dziecięcych; animacji sportowych; animacji scenicznych; animatorów do prowadzenia zajęć fitness; Zakres obowiązków: zabawa poprzez taniec; umiejętność planowania; inicjowanie i wdrażanie kreatywnych form spędzania czasu wolnego; łatwość w...
  • Animator Czasu Wolnego / Team Leader

    Lions Entertainment   Grecja, Chalkidiki, Thassos    praca stacjonarna
    umowa zlecenie  tymczasowa/dodatkowa  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 godz.
    Opis stanowiska prowadzenie zajęć sportowych np. joga, aqua gym, rzutki; zabawa z dziećmi w mini klubie; prowadzenie wieczornych show, takie jak karaoke lub bingo; bycie wizytówką firmy;
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków Animator Czasu Wolnego Kraków
Opiekun / Animator w kąciku zabaw dla dzieci

PURE HEALTH AND FITNESS
Kraków
praca stacjonarna
2830 dni temu

Pure Jatomi Fitness to szybko rozwijającą się sieć klubów fitness, działających w Europie Środkowej i Wschodniej oraz poza nią. W Polsce jesteśmy od 8 lat i w chwili obecnej posiadamy 38 kluby w następujących miastach: Warszawa, Łódź, Poznań, Płock, Gorzów Wlkp., Kraków, Lublin, Kielce, Wrocław, Katowice, Bytom, Gliwice, Rzeszów, Białystok, Bydgoszcz, Gdynia, Szczecin, Koszalin, Toruń.
W związku z naszym intensywnym rozwojem oraz planowanymi otwarciami nowych klubów, poszukujemy osób potrafiących działać z pasją i zaangażowaniem, którzy są zainteresowani dołączeniem do zespołu:

Miejsce pracy: Kraków

Kogo poszukujemy?

  • Młodych energicznych osób, które chciałaby połączyć pracę z przyjemnością i pracować w charakterze Animatora Czasu Wolnego;
  • Osób, które posiadają odpowiednią charyzmę i osobowość;
  • Wszystkich tych, którzy chcą zarażać ludzi dobrą energią poprzez zabawę w czasie zajęć animacyjnych.

Obowiązki:

  • Opieka nad dziećmi klientów Firmy w wieku od 4 do 12 lat;
  • Dbanie o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa na sali zabaw;
  • Dbałość o porządek w sali zabaw;
  • Organizowanie gier i zabaw, animacja czasu wolnego.

Wymagania:

  • Ukończony kurs 1-szej pomocy jest warunkiem koniecznym!
  • Wykształcenie pedagogiczne lub kurs pedagogiczny;
  • Posiadanie certyfikatu Animatora Czasu Wolnego lub Animatora Zabaw Dziecięcych będzie dodatkowym atutem;
  • Udokumentowane doświadczenie w pracy dziećmi;
  • Łagodne usposobienie;
  • Chęć do pracy z dziećmi;
  • Odpowiedzialność;
  • Dyspozycyjność;
  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych;
  • Inicjatywa i samodzielność w rozwiązywaniu problemów;
  • Doświadczenie w pracy z dziećmi – mile widziane.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)