Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Opiekun Klienta (przygotowanie produkcji)

Amtraf S.C.

Łódź

181 dni temu

Ogłoszenie numer: 1977519, z dnia 2018-06-13

Firma z branży obróbki metali kolorowych poszukuje osoby na stanowisko

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej zgodnie z zamówieniami
  • Bieżąca operacyjna współpraca z klientem
  • Koordynacja obiegu dokumentów związanych z realizowanymi zamówieniami
  • Opracowywanie technologii w systemie ERP
  • Archiwizacja dokumentacji

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie (preferowanie techniczne)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • Znajomość MS Office na poziomie bardzo dobrym
  • Znajomość programów ERP (COMARCH- mile widziana)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Operatywność, komunikatywność, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dokładność i skrupulatność
  • Obowiązkowość
  • Wysoki poziom kultury osobistej
  • Orientacja na klienta

Oferujemy

  • praca w młodym, zgranym zespole
  • ubezpieczenie grupowe
  • opieka medyczna
  • wynagrodzenie podstawowe + premia

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Planowania Produkcji

Specjalista ds. Planowania Produkcji to osoba, która odpowiada za ciągłość produkcji przez monitorowanie poziomu zapasów półproduktów/surowców. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowuje zestawienia i analizy potrzebne do przygotowania planu produkcji i budżetu, opracowuje harmonogram zamówień (obciążenie stanowisk, stan zapasów i zamówień, ...
Specjalista ds. Planowania Produkcji Praca Specjalista ds. Planowania Produkcji

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (849)
Wałbrzych (54)
Legnica (117)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (190)
Toruń (124)
Lubelskie:
Lublin (227)
Chełm (34)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (882)
Tarnów (57)
Nowy Sącz (40)
Mazowieckie:
Warszawa (2076)
Radom (168)
Płock (40)
Opolskie:
Opole (159)
Nysa (62)