Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Opiekun / Opiekunka Kwiatów

ISS Facility Services Sp. z o.o.

Kraków

5 dni temu

ISS Facility Services Polska wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS, jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services. W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2500 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.

Miejsce pracy: Kraków
Obowiązki:

Opieka nad kwiatami doniczkowymi w 4 budynkach biurowych w Krakowie, obejmująca:

  • podlewanie, przycinanie, leczenie i przesadzanie kwiatów
  • domawianie nowych sadzonek wg. potrzeb
Wymagania:
  • doświadczenie w branży
  • znajomość roślin i sposobów ich pielęgnacji
  • znajomość dostawców kwiatów i produktów itp.
  • mile widziane posiadanie sprzętu (konewki, nożyce, inne)
Oferujemy:
  • umowę zlecenie
  • pracę w wymiarze ok. 24 h tygodniowo
  • elastyczne godziny - możliwość pracy w godzinach popołudniowych (po 16:00) oraz w soboty

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ISS Facility Services Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Dodatkowo wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych zawartych w ofercie pracy w bazie rekrutacyjnej ISS Facility Services Sp. z o.o.. w przypadku zawarcia w nich danych w zakresie szerszym niż wymagany przepisami Kodeksu pracy oraz w sytuacji, gdy kandydat chce, aby dane zostały umieszczone w bazie rekrutacyjnej.

Poznaj

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS założonej w 1901 r., jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services.

W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2500 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.

Poznaj stanowisko: Florysta

Zadaniem florysty, zwanym inaczej także bukieciarzem, jest układanie kompozycji z kwiatów żywych i sztucznych, przeznaczonych dla klientów indywidualnych a także znajdujących zastosowanie w aranżacji wnętrz i oprawie uroczystości i wydarzeń różnego rodzaju. Florysta układa klasyczne bukiety o niewielkich rozmiarach, sprzedawanych bezpośrednio w salonie lub kwiaciarni, lecz wykonuje także duże wieńce i inne kompozycje ...
Florysta Praca Florysta

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest ISS Facility Services Sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (756)
Wałbrzych (75)
Legnica (104)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (273)
Toruń (200)
Lubelskie:
Lublin (242)
Chełm (44)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (825)
Tarnów (99)
Nowy Sącz (83)
Mazowieckie:
Warszawa (2265)
Radom (188)
Płock (67)
Opolskie:
Opole (235)
Nysa (78)