Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Opiekun w żłobku

Academy International sp z o.o.

Warszawa Wilanów

4 dni temu

Ogłoszenie numer: 2615633, z dnia 2019-08-19

Firma ma ponad 20-letnią historię i jest jedną z najstarszych niepublicznych placówek edukacyjnych w kraju. Wysoki poziom edukacji oraz warunki pracy i nauczania nadają jej prestiżowy i międzynarodowy charakter.
Szukamy osób, dla których nauka dzieci jest pasją oraz które potrafią połączyć doświadczenie pedagogiczne ze standardami nowoczesnej edukacji.

Academy International Wilanów prowadzi rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa Wilanów

Opis stanowiska

  • opieka nad dziećmi i towarzyszenie w rozwoju dzieciom w wieku 1-3lat
  • wykonywanie czynności pielęgnacyjnych
  • współtworzenie i realizacja atrakcji wynikających z harmonogramu roku szkolnego
  • współuczestniczenie w realizacji i rozwoju wysokich standardów pracy oraz budowanie wizerunku placówki
  • inicjowanie i prowadzenie procesów sprzedaży
  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta

Wymagania

Jeśli:

  • masz doświadczenie w pracy z dziećmi
  • praca z dziećmi jest Twoją pasją
  • jesteś osobą komunikatywną, mającą pogodne nastawienie do dzieci, rodziców i kadry
  • jesteś osobą otwartą na nowe wyzwania i ambitne cele

to oznacza, że ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Oferujemy

Dlaczego warto rozpocząć z nami współpracę? Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym i niepełnym wymiarze czasu pracy w systemie zmianowym w godzinach od 7:30-18:00
  • możliwość uczestniczenia w projektach międzynarodowych
  • pracę w dynamicznym zespole i przyjaznej atmosferze
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

Poznaj stanowisko: Opiekunka Dziecięca

Opiekunka dziecięca jak sama nazwa wskazuje zajmuje się dziećmi, wychowując je, dbając o ich bezpieczeństwo i prawidłowy rozwój. W tym celu musi nawiązać z dzieckiem kontakt zarówno werbalny jak i pozawerbalny. Opiekunka powinna jak najlepiej poznać powierzone jej dzieci, a w szczególności ich tempo rozwoju, zachowania oraz charakter.Do zadań opiekunki mogą należeć takie czynności jak: dbanie o higienę ...
Opiekunka Dziecięca Praca Opiekunka Dziecięca

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Academy International sp z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (636)
Wałbrzych (60)
Legnica (113)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (232)
Toruń (144)
Lubelskie:
Lublin (233)
Chełm (33)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (806)
Tarnów (96)
Nowy Sącz (85)
Mazowieckie:
Warszawa (1997)
Radom (176)
Płock (62)
Opolskie:
Opole (237)
Nysa (61)