Najnowsze oferty pracy

  • Koordynator Usług Opiekuńczych

    ŁÓDZKI ODDZIAŁ OKRĘGOWY Polskiego Czerwonego Krzyża   Łódź, ul. Wysoka 44    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Kluczowe obowiązki: organizowanie usług opiekuńczych w miejscu zamieszkania podopiecznego; bezpośredni i pośredni nadzór nad właściwym wykonywaniem usług przez zatrudnionych pracowników; wprowadzanie pracowników w nowe środowiska; organizacja lub uczestniczenie w organizowaniu różnych...
  • Pracowniczka / Pracownik w domach opieki

    Socco Stuttgart GmbH   łódzkie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Niemcy
    pracownik fizyczny  umowa o pracę   14 221 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Opis stanowiska podstawowa pielęgnacja pacjentów; podawanie posiłków; kontrola stanu zdrowotnego pacjenta (pomiar ciśnienia, wagi, cukru)
Zobacz więcej ofert pracy

Opiekunka domowa

ŁÓDZKI ODDZIAŁ OKRĘGOWY Polskiego Czerwonego Krzyża
Łódź, Łódź, Głowno
praca stacjonarna
1285 dni temu

Ogłoszenie numer: 3830619, z dnia 2020-10-30

Misja

Misją Polskiego Czerwonego Krzyża jest zapobieganie ludzkim cierpieniom i łagodzenie ich skutków oraz ochrona ludzkiej godności, bez jakiejkolwiek dyskryminacji na tle narodowości, rasy, płci, przekonań religijnych lub politycznych.

Ruch

Polski Czerwony Krzyż to organizacja zrzeszona w największym ogólnoświatowym ruchu humanitarnym, jednym z najstarszych w historii ludzkości. Jego częściami składowymi są działające na szczeblu międzynarodowym: Międzynarodowy Komitet Czerwonego Krzyża (MKCK), Międzynarodowa Federacja Stowarzyszeń Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca (Federacja) oraz stowarzyszenia krajowe Czerwonego Krzyża lub Czerwonego Półksiężyca.

Miejsce pracy: Łódź, Łódź, Głowno

Opis stanowiska

Polski Czerwony Krzyż poszukuje osób do pracy na umowę-zlecenie jako OPIEKUNKA DOMOWA osób starszych, samotnych, niepełnosprawnych w Łodzi oraz w Głownie. Praca wykonywana będzie w miejscu zamieszkania osoby potrzebującej opieki.

Zakres obowiązków na stanowisku to:

pomoc w codziennych czynnościach życiowych takich jak sporządzanie posiłków, robienie zakupów, sprzątanie, higiena, umawianie wizyt u lekarza, załatwianie spraw bieżących i urzędowych.

Wymagania

  • wysoka kultura osobista,
  • postawa empatii, cierpliwości, zrozumienia potrzeb i sytuacji życiowej podopiecznych,
  • odpowiedzialność,
  • dobra kondycja fizyczna i psychiczna.

Jednym słowem: opiekun/opiekunka to osoba lubiąca pracować z drugim człowiekiem.

Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, mile widziani panowie.

Oferujemy

  • Praca na umowę zlecenie.
  • Kwota wynagrodzenia wynosi 17,00 zł za godzinę w 2020 r. (ulega zmianie na wyższą od stycznia każdego roku).
  • Szkolimy naszą kadrę bezpłatnie w zakresie zasad udzielania pierwszej pomocy.

Poznaj

Misja

Misją Polskiego Czerwonego Krzyża jest zapobieganie ludzkim cierpieniom i łagodzenie ich skutków oraz ochrona ludzkiej godności, bez jakiejkolwiek dyskryminacji na tle narodowości, rasy, płci, przekonań religijnych lub politycznych.

Ruch

Polski Czerwony Krzyż to organizacja zrzeszona w największym ogólnoświatowym ruchu humanitarnym, jednym z najstarszych w historii ludzkości. Jego częściami składowymi są działające na szczeblu międzynarodowym: Międzynarodowy Komitet Czerwonego Krzyża (MKCK), Międzynarodowa Federacja Stowarzyszeń Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca (Federacja) oraz stowarzyszenia krajowe Czerwonego Krzyża lub Czerwonego Półksiężyca.