Najnowsze oferty pracy

  • Opiekun / Opiekunka w żłobku

    Montessori Pobiedziska   Pobiedziska    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    19 godz.
    Edukacja, wychowanie i opieka nad dziećmi w wieku do lat 3; Planowanie, przygotowanie, prowadzenie zajęć; Przygotowanie i kreowanie otoczenia edukacyjnego, Kontakt z rodzicami; Dbanie o dobry wizerunek placówki.
  • Asystentka / Asystent Wychowawcy w przedszkolu

    asystent  umowa o pracę  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    19 godz.
    Edukacja i wychowanie dzieci w wieku przedszkolnym; Planowanie, przygotowanie, prowadzenie zajęć; Przygotowanie i kreowanie otoczenia edukacyjnego, Kontakt z rodzicami; Dbanie o dobry wizerunek przedszkola.
Zobacz więcej ofert pracy

Opiekunka dziecięca

Childcare sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
1744 dni temu

Ogłoszenie numer: 2646388, z dnia 2019-09-06

Przyjaciele z sąsiadujących ze sobą żłobków Klub Maluszka Tęcza i Małe Ludki, stworzyli wspólnie miejsce, które połączy naszą pasję i pomysły, żeby Państwa dzieci mogły czuć się z nami dobrze, ciepło, być zaopiekowane i radosne każdego dnia, a Państwo mogli spokojnie pracować. Cieszymy się, że jesteście z nami i tworzymy wspólnie nowe, bliskie naszym sercom, miejsce.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Poszukujemy do nowo otwartej placówki opiekunek dla naszych podopiecznych. Do obowiązków będzie należeć codzienna opieka nad dziećmi do lat 3. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.30 do 17.00 w systemie dwuzmianowym.

Wymagania

JEŚLI NIE MASZ UPRAWNIEŃ DO PRACY Z DZIEĆMI DO LAT 3, OFERUJEMY SZKOLENIE ZAWODOWE!

  • ukończenia studiów I lub II stopnia na kierunkach: pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna, pedagogika opiekuńczo - wychowawcza, wychowanie przedszkolne lub położnictwo i pielęgniarstwo,
  • lub udokumentowane dwuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi do lat 3,
  • lub ukończony kurs Opiekuna w żłobku i klubie dziecięcym lub Opiekuna dziennego lub chęć jego wykonania,
  • książeczkę sanepidu (lub chęć jej wyrobienia),
  • pogodne usposobienie, cierpliwość i zaangażowanie,
  • kreatywność i pomysłowość,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • empatia i zamiłowanie do pracy z dziećmi.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie,
  • wynagrodzenie ok. 2500 zł netto,
  • pracę w zgranym i kreatywnym zespole,
  • możliwość samorozwoju, udział w szkoleniach,
  • mnóstwo uśmiechów od naszych podopiecznych :)

Wynagrodzenie

Od 2500 do 4000 PLN