Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Piaseczno
opiekunka osoby starszej/ pomoc w prowadzeniu domu

Warszawskie Centrum Opieki
Piaseczno
praca stacjonarna
6132 dni temu

Ogłoszenie numer: 31627, z dnia 2007-07-20

Warszawskie Centrum Opieki posiada oferty pracy dla osób sprzątających, gospoś, niań oraz opiekunek osób starszych

Miejsce pracy: Piaseczno

Opis stanowiska

Poszukujemy opiekunki na cały etat do starszego 63-letniego pana. Pan jest chodzący, sprawny, chodzi przede wszystkim o to, żeby ktoś był z nim w domu do czasu powrotu pozostałych domowników. Do obowiązków osoby opiekującej się należałoby prowadzenie domu, a tu przygotowywanie posiłków i drobne sprzątanie. Praca od poniedziałku do piątku, dwa dni w tygodniu po 10h, a trzy dni - po 8h.

Wymagania

Poszukujemy Polki w wieku od 45 lat, z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi, ciepłej, pogodnej, wyrozumiałej i cierpliwej, bezkonfliktowej.

Oferujemy

do uzgodnienia, ok. 1400zł/ miesiąc