Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
opiekunka osoby starszej Z ZAMIESZKANIEM - BARDZO PILNE

Warszawskie Centrum Opieki
Warszawa
praca stacjonarna
6147 dni temu

Ogłoszenie numer: 31096, z dnia 2007-07-05

Warszawskie Centrum Opieki posiada oferty pracy dla osób sprzątających, gospoś, niań oraz opiekunek osób starszych

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Poszukujemy opiekunki całodobowej z zamieszkaniem, opieka nad kobietą chodzącą lub leżącą, przygotowywanie posiłków, zapewnienie towarzystwa, rozmowy, spacery, drobne sprzątanie i zakupy. Do dyspozycji osobny pokój, zapewnione wyżywienie oraz jeden lub dwa weekendy w miesiącu

Wymagania

Poszukujemy Polki w wieku 40-55 lat, z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi, ciepłej, pogodnej, wyrozumiałej i cierpliwej oraz niepalącej.

Oferujemy

1300 zł/m-c