Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Opiekunka osoby starszej Z ZAMIESZKANIEM / BIELANY

Warszawskie Centrum Opieki
Warszawa
praca stacjonarna
6258 dni temu

Ogłoszenie numer: 28541, z dnia 2007-03-30

Warszawskie Centrum Opieki posiada oferty pracy dla osób sprzątających, gospoś, niań oraz opiekunek osób starszych

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

opieka nad starszą pania, lat 80, chodząca przy balkoniku, pomoc przy toalecie, pojenie, przygotowywanie posiłków, zachowanie porządku w mieszkaniu. Praca 3 tygodnie w miesiącu potem tydzień wolnego (jest zmienniczka)

Wymagania

Poszukujemy kobiety w wieku 35-58 lat, z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi, zrównoważonej, spokojnej, cierpliwej, sprawnej fizycznie i niepalącej.

Oferujemy

1100 zł/m-c