Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
opiekunka osoby starszej Z ZAMIESZKANIEM

Warszawskie Centrum Opieki
Warszawa
praca stacjonarna
6121 dni temu

Ogłoszenie numer: 31984, z dnia 2007-07-31

Warszawskie Centrum Opieki posiada oferty pracy dla osób sprzątających, gospoś, niań oraz opiekunek osób starszych

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

opieka nad starszą Panią, chodzącą i kontaktową, pomoc w prowadzeniu domu, sprzątanie, gotowanie, zakupy, dotrzymywanie towarzystwa

Wymagania

Poszukujemy kobiety w wieku 40-55 lat, z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi, ciepłej, pogodnej, wyrozumiałej i cierpliwej oraz niepalącej.Praca z zamieszkaniem i wyżywieniem, 2 weekendy wolny w miesiącu.

Oferujemy

1200 zł/m-c