Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Bielsko-Biała
OPTYK - OPTOMETRYSTA

KLINIKA OKULUS sp. z o.o.
Bielsko-Biała
praca stacjonarna
4805 dni temu

Ogłoszenie numer: 139673, z dnia 2011-03-22

KLINIKA OKULUS - jesteśmy specjalistycznym ośrodkiem okulistycznym działającym od 2002 roku na terenie Bielska-Białej, Wykonujemy pełną diagnostykę oraz leczymy laserowo i chirurgicznie choroby oczu.   KLINIKA OKULUS posiada w swojej strukturze: oddział chirurgii krótkoterminowej, poradnię okulistyczną, poradnię okulistyczną dla dzieci, pracownię laserową, pracownię angiografii fluoresceinowej i pracownię tomografii ocznej. Od kwietnia 2011 roku w KLINICE OKULUS rozpoczyna działalność punkt optyczny.

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Opis stanowiska

  • prowadzenie punktu optycznego działajacego przy poradni okulistycznej,
  • wykonywanie badań okulistycznych.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe,
  • dyplom, certyfikaty potwierdzające kwalifikacje.

Oferujemy

  • bardzo dobre warunki finansowe,
  • miłą atmosferę pracy,
  • mozliwość rozwoju osobistego,
  • szkolenia.

Istnieje możliwość uzyskania mieszkania służbowego.