Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. wdrożeń

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    5 dni
    Zadania: wdrażanie i wspieranie kluczowych klientów we wdrożeniach wszystkich komponentów z portfolio Certum (wdrożenia On-Premises i w formule SaaS).
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Konsultant ds. Wdrożeń Warszawa
Order Administrator - Customer Service Specialist

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2104 dni temu
Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)
Job location: Warszawa

Essential Duties and Responsibilities:

The candidate will take care of operations, customer service and sales support Payment Service in Poland. Main tasks include:

  • Monitoring terminal shipments, repairs and replacements;
  • Managing terminal configuration with acquirer and in internal systems;
  • Resolving or addressing technical issues with payment hardware raised by customers;
  • Performing new software tests;
  • Updating procedures and manuals;
  • Introducing new customers to onboarding systems;
Requirements:
  • At least 1 year of work experience;
  • Computer literate, good MS Office knowledge;
  • Excellent communication skills;
  • Good English language knowledge;
  • Fluent in Polish;
  • Good analytical skills;
  • Quick Learner;
  • Able to build and maintain good relations with customers, partners and third party service providers;
  • Good planning and organizational skills;
Benefits:
  • Challenging work with multinational environment with a dynamic team
  • Unique opportunity for professional growth
  • Contract of employment
  • Benefit package (medical care, life insurance, lunch vouchers, sport).
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".