Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Osoba do prowadzenia biura

ADO-MED Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
6103 dni temu

Ogłoszenie numer: 32790, z dnia 2007-08-23

dystrybutor aparatury medycznej, poszukuje osoby do prowadzenia biura w Poznaniu.

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

- zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura - rejestr korespondencji - wsparcie pracy przedstawicieli handlowych (telefoniczna obsługa klientów firmy, zapewnienie - prawidłowego obiegu dokumentów) - współpraca z innymi komórkami firmy - przygotowywanie dokumentów i rozliczeń

Wymagania

- komunikatywność, samodzielność, kreatywność, dyspozycyjność - mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - obsługa komputera (MS Windows, Office) - łatwość nawiązywania kontaktów - mile widziana znajomość języka angielskiego - wykształcenie średnie

Oferujemy

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - atrakcyjne warunki zatrudnienia - możliwość zdobywania nowych doświadczeń i wiedzy oraz rozwoju zawodowego