Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Osoba zarządzająca parkingiem

SAWA TAXI Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4777 dni temu

Firma transportowa z wieloletnią tradycją i ugruntowaną pozycja na rynku warszawskim, w związku z dynamicznym rozwojem i poszerzaniem segmentu usług, poszukuje energicznych osób do pracy w Centrum Handlowym Arkadia (byli pracownicy mundurowi mile widziani)

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynację i organizację ruchu na terenie parkingu podziemnego w Centrum Handlowym Arkadia
  • Wymagania:
  • dobra organizacja pracy,
  • doświadczenie w kontakcie z ludźmi
  • Oferujemy:
  • pracę w stabilnej i renomowanej firmie
  • możliwość rozwoju i samorealizacji
  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)".