Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

p.o. Dyrektor Ośrodka Preadopcyjnego

Fundacja GAJUSZ

Łódź

10 dni temu

Ogłoszenie numer: 2632605, z dnia 2019-08-14

Fundacja Gajusz, działająca od ponad 20 lat na rzecz nieuleczalnie chorych dzieci, jest jedną z największych i najbardziej znanych organizacji pożytku publicznego w województwie łódzkim. Prowadzimy hospicjum domowe, stacjonarne i perinatalne. W Centrum Terapii i Pomocy Dziecku i Jego Rodzinie Cukinia wsparciem obejmujemy całe rodziny.

Jesteśmy po to, aby Dzieci nie były same.

Od 2016 roku prowadzimy TULI LULI Interwencyjny Ośrodek Pre-adopcyjny – jest to jeden z dwóch takich ośrodków w kraju, a jedyny na terenie województwa łódzkiego i ościennych. Pracujemy w rytmie naszych Maluchów, Tuli Luli jest tymczasowym domem dla maleństw pozostawianych w szpitalach przez rodziców biologicznych. W ciągu roku w naszym Ośrodku przebywa prawie 50 Dzieci. Potrzebują naszej troski i zaangażowania, ponieważ wkroczyli w życie z największą możliwą traumą – porzucenia, któremu niekiedy towarzyszy niepełnosprawność lub choroba. Naszym głównym zadaniem jest minimalizacja tej traumy i stwarzanie warunków jak w prawdziwym domu – o to stara się w ciągu 24 godzin/ 7 dni w tygodniu wspaniały Zespół Wychowawców, Opiekunów.

Poszukujemy osoby, która w zastępstwie objęłaby stanowisko p.o. Dyrektor zarządzający pracą Tuli Luli i nadzorującego wykonywanie obowiązków związanych z ustawą o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej.

p.o. Dyrektor Ośrodka Preadopcyjnego

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

 

Opis stanowiska

Osoba na stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:

 • koordynację pracy ośrodka Preadopcyjnego Tuli Luli, zapewnienie sprawnego funkcjonowania w systemie 24h/7,
 • nadzór nad poprawnością i zgodnością działań z wymogami prawnymi (w ramach realizacji wymogów ustawy o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej),
 • zapewnienie właściwej opieki Dzieciom, w tym tworzenia "Księgi życia", jak również współpracę z rodzinami biologicznymi, zastępczymi, adopcyjnymi (w ramach realizacji Modelu pracy z rodziną),
 • współpracę z RCPS i innymi instytucjami w Polsce,
 • przygotowywania sprawozdań, raportów, tworzenie i kontrola realizacji budżetu.

Wymagania

Wymagania na to stanowisko Dyrektora Ośrodka Interwencyjno-Opiekuńczego zostały określone przez ustawodawcę w Ustawie o wspieraniu rodziny i systemie pracy zastępczej, z którą należy się zapoznać. Dodatkowo szukamy osoby dobrze zorganizowanej i posiadającej doświadczenie w zarządzaniu ludźmi (w tym samodzielnymi specjalistami). Bardzo dobre umiejętności komunikacji oraz łatwość nawiązywania kontaktów pomogą we współpracy z rodzinami a także z jednostkami kontrolnymi. Świadomość pracy dla dobra Dzieci jest warunkiem koniecznym, aby realizować zadania na stanowisku.

 

Chcemy odpowiedzialnie wybrać osobę, dlatego nasz proces rekrutacyjny będzie składał się z kilku etapów. Po złożeniu przez Ciebie aplikacji zadzwonimy i przeprowadzimy krótką rozmowę wstępną. Następnie wybrane osoby zaprosimy do nas do siedziby Fundacji na spotkanie weryfikujące umiejętności zarządcze. W trzecim etapie zorganizujemy spotkanie z Zarządem.

Oferujemy

 • współpracę z profesjonalnym zespołem,
 • zaplanowany proces wdrożenia do pracy,
 • rozwój zawodowy, a także samodzielność podejmowania decyzji i możliwość działania,
 • stałe warunki współpracy,
 • wsparcie psychologów, prawników, pracowników socjalnych oraz terapeutów,
 • pracę w przyjemnej atmosferze i domowych warunkach.


Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany, prześlij CV i list motywacyjny, w którym przedstawisz swoją koncepcję pracy na stanowisku. Prosimy o dopisanie numeru referencyjnego PP02/08/2019.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.) przez Fundację Gajusz.”

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Poznaj stanowisko: Dyrektor Generalny

Dyrektor Generalny to osoba, która zarządza i koordynuje całym przedsiębiorstwem. Stanowisko to występuje we wszystkich sektorach gospodarki - jest jedną z najwyższych i najbardziej odpowiedzialnych pozycji w firmie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: kreowanie, wdrażanie i kontrolowanie planów krótko-, średnio- i długoterminowych firmy (np. planowanie strategiczne w zakresie ...
Dyrektor Generalny Praca Dyrektor Generalny

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Fundacja GAJUSZ.

Dane osobowe Kandydata przetwarzane są przez Usługodawcę w celu przekazania ich Pracodawcy. Do czasu przekazania danych Pracodawcy Praca.pl Sp. z o.o. jest Administratorem jego danych osobowych.

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (632)
Wałbrzych (60)
Legnica (106)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (224)
Toruń (140)
Lubelskie:
Lublin (234)
Chełm (29)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (790)
Tarnów (97)
Nowy Sącz (83)
Mazowieckie:
Warszawa (1946)
Radom (176)
Płock (61)
Opolskie:
Opole (233)
Nysa (58)
Podkarpackie:
Rzeszów (161)
Przemyśl (34)
Podlaskie:
Białystok (146)
Suwałki (40)
Łomża (29)
Pomorskie:
Gdańsk (506)
Gdynia (289)
Słupsk (66)
Śląskie:
Katowice (620)
Częstochowa (156)
Świętokrzyskie:
Warmińsko-mazurskie:
Olsztyn (183)
Elbląg (87)
Ełk (47)
Wielkopolskie:
Poznań (599)
Kalisz (96)
Konin (54)
Zachodniopomorskie:
Szczecin (376)
Koszalin (122)
Kołobrzeg (54)
Auchan (143)
Tesco (44)
Inditex (28)
Leroy Merlin (108)
Bricoman (10)
STRABAG (9)
ABB (12)
Accenture (72)
Carrefour (167)
PKO BP (318)
PwC (18)
KPMG (23)
Orange (48)
IKEA (51)
Budimex (1)

Rekrutują z Praca.pl