Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pakowacz / Pakowaczka

LeasingTeam Sp. z o.o

Piaseczno

34 dni temu

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając oby stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Piaseczno
Nr ref.: 0026153
Zakres obowiązków:
  • pakowanie kosmetyków w kartony zbiorcze,
  • segregacja i kompletacja towaru,
  • praca przy linii produkcyjnej.
Oczekiwania:
  • chęć do pracy,
  • zdolności manualne,
  • dyspozycyjność,
Oferta:
  • umowa zlecenie,
  • stawka 16,50 zł brutto/h,
  • możliwość dostosowania grafiku,
  • system jednozmianowy 6:00-14:00.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.

Poznaj

LeasingTeam Sp. z o.o. to jeden z liderów rynku agencji zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR. Współpracujemy ze znanymi i cenionymi polskimi oraz międzynarodowymi firmami, na rzecz których zatrudniamy rocznie 30 tys. pracowników. Dla naszych Klientów jesteśmy sprawdzonym partnerem biznesowym, a dla naszych Pracowników przyjazną Agencją Zatrudnienia. Nasz numer wpisu w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia to 636. Więcej informacji o nas znajdziesz na www.leasingteam.pl

Poznaj stanowisko: Pakowacz

Pakowacz to osoba, która pakuje lub opakowywuje gotowy wyrób lub półprodukt, np. w folię, do pudełek, kartonów, skrzynek. Ogólnie rzecz mówiąc pracownik ten odpowiada za opakowanie wyrobu, czyli zabezpieczenie go i przygotowanie do transportu. Warto też zaznaczyć, iż zakres obowiązków pakowacza wynika ze stopnia automatyzacji zakładu oraz profilu produkcji. ...
Pakowacz Praca Pakowacz

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (700)
Wałbrzych (68)
Legnica (97)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (282)
Toruń (145)
Lubelskie:
Lublin (255)
Chełm (40)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (799)
Tarnów (93)
Nowy Sącz (79)
Mazowieckie:
Warszawa (2099)
Radom (177)
Płock (98)
Opolskie:
Opole (252)
Nysa (64)