Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Pakowacz wyrobów cukierniczych

TT People and Work Sp. z o. o.

Ruda Śląska

43 dni temu

Ogłoszenie numer: 2674298, z dnia 2020-07-02

T&T People and Work Group od 2015 roku odpowiada na potrzeby Klientów w obszarze usług zarządzania zasobami ludzkimi, oferując kompleksową organizację procesu zatrudnienia pracowników, m.in z Ukrainy, Nepalu, Mołdawii, Białorusi, Azerbejdżanu i Gruzji.

Dla naszego Klienta – prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie / Ruda Śląska

Opis stanowiska

  • pakowanie wyrobów cukierniczych, m.in. pakowanie ciastek do metalowych puszek
  • wizualna kontrola jakości towaru przed wysyłką
  • zabezpieczanie towarów przed uszkodzeniem

Wymagania

  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • dyspozycyjność, gotowość do pracy dwuzmianowej

Oferujemy

  • umowę zlecenia
  • 12,85 zł/h netto
  • praca na na dwie zmiany
Poznaj stanowisko: Pakowacz
Pakowacz to osoba, która pakuje lub opakowywuje gotowy wyrób lub półprodukt, np. w folię, do pudełek, kartonów, skrzynek. Ogólnie rzecz mówiąc pracownik ten odpowiada za opakowanie wyrobu, czyli zabezpieczenie go i przygotowanie do transportu. Warto też zaznaczyć, iż zakres obowiązków pakowacza wynika ze stopnia automatyzacji zakładu oraz profilu produkcji. ...
Praca Pakowacz