Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Nasze przedsiębiorstwo jest jednym z największych w Europie producentów suszonych warzyw. Jesteśmy firmą rodzinną z ponad trzydziestoletnią tradycją. Obecnie produkujemy około 7000 ton suszonych warzyw rocznie. Naszymi głównym produktami są suszona marchew, pasternak, seler-korzeń i liść, por, pietruszka-korzeń i liść, burak czerwony, kapusta, kalafior, zielona fasolka, cukinia oraz koper. Klientami naszej firmy są zarówno krajowi, jak i zagraniczni odbiorcy. Produkty dostarczamy do wszystkich krajów europejskich, a także do Azji, Afryki, Ameryki Północnej, Środkowej oraz Południowej.

Palacz
Miejsce pracy: Dobre Miasto
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Obsługiwanie oraz kontrola pracy kotłów węglowych – 5 MW;
  • Dokumentowanie obsługi kotłów;
  • Przestrzeganie zasad BHP.
POSZUKIWANY PROFIL KANDYDATA:
  • Wykształcenie średnie – mile widziane;
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku.
OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę w stabilnej i szybko rozwijającej się polskiej, rodzinnej firmie, z przyjazną kulturą organizacyjną, będącą liderem w swojej branży;
  • Szkolenia wdrożeniowe.

Poznaj stanowisko: Operator Maszyn

Osoby zatrudnione na stanowisku operatora maszyn są odpowiedzialne za obsługę maszyn i urządzeń wykorzystywanych przy procesach zachodzących w danej firmie. Odpowiada on za szereg czynności związanych z urządzaniami będącymi na wyposażeniu firmy. Operator wykonuje pracę na podstawie obowiązującej dokumentacji. Jego zadaniem jest także kontrola stanu technicznego, dbałość o czystość maszyn i ich otoczenia, bieżąca konserwacja, ...
Operator Maszyn Praca Operator Maszyn

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (805)
Wałbrzych (56)
Legnica (125)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (196)
Toruń (110)
Lubelskie:
Lublin (232)
Chełm (40)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (996)
Tarnów (59)
Nowy Sącz (47)
Mazowieckie:
Warszawa (2193)
Radom (179)
Płock (49)
Opolskie:
Opole (192)
Nysa (65)