Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Partner Kierujący Placówką Franczyzową

mBank S.A.

Suwałki

6 dni temu

Od nas dostaniesz:
  • Kartę sportową
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dostęp do kursów LinkedIn Learning
  • Atrakcyjne lokalizacje miejsca pracy
Zobacz, jak się u nas pracuje!

Chcesz więcej?

mBank ostrzega:
Praca z nami grozi

przyjemnością codziennych zadań!

Partner mBanku Kierujący Placówką Franczyzową

miejsce pracy: Suwałki, Nr ref.: RKM/025/0619

Zakres zadań:

  • kierowanie i nadzór nad funkcjonowaniem Placówki Partnerskiej
  • realizacja wyniku biznesowego placówki zgodnie ze strategicznymi celami mBanku
  • zarządzanie zespołem pracowników, dbałość o rozwój i skuteczne motywowanie pracowników do osiągania wyznaczonych celów
  • realizowanie planów sprzedaży i działań marketingowych w podległej jednostce
  • dbanie o wysokie standardy obsługi klientów i budowanie pozycji rynkowej mBanku

Oczekiwania:

  • doświadczenie w prowadzeniu z sukcesem placówki bankowej/ zespołu o podobnym modelu biznesowym,
  • udokumentowane sukcesami doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym w sektorze usług finansowych
  • doświadczenie w obsłudze klienta (sprzedaż produktów kredytowych i depozytowo-inwestycyjnych dla osób fizycznych i segmentu mikrofirm)
  • doświadczenie w realizacji planu sprzedaży w zarządzanym oddziale/zespole oraz właściwe wykorzystanie czasu pracy i posiadanych środków
  • wysoka świadomość biznesowa (znajomość lokalnego rynku klientów oraz konkurencji)
  • bardzo dobra umiejętność obsługi komputera (MS Office, Internet, aplikacje i systemy bankowe)
  • umiejętność planowania i stawiania celów oraz ich rozliczania
  • umiejętność analizowania danych i informacji oraz wyciągania trafnych wniosków w zakresie podejmowanych działań
  • umiejętność prowadzenia negocjacji i budowania pozytywnych relacji z klientami
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

Co możemy zaproponować?

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz umowę cywilno-prawną o prowadzenie Placówki Partnerskiej
  • sprawdzony i dochodowy biznes
  • możliwość pracy dla organizacji oferującej najwyższą jakość obsługi klienta
  • atrakcyjne produkty bankowe
  • szeroki pakiet szkoleń
  • udział w ogólnobankowych projektach dotyczących rozwoju sieci detalicznej
  • atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych i narzędzia pracy

Poznaj

mBank S.A.

mBank od lat jest synonimem innowacyjnych rozwiązań w bankowości. Byliśmy pierwszym w pełni internetowym bankiem w Polsce, a dziś wyznaczamy kierunek rozwoju bankowości mobilnej i online. Jesteśmy jedną z najsilniejszych i najszybciej rozwijających się marek finansowych w Polsce, od 1992 roku notowaną na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Stworzyliśmy najbardziej innowacyjną na świecie platformę bankowości elektronicznej, docenioną prestiżowymi, międzynarodowymi nagrodami. Jesteśmy jedną z najsilniejszych i najszybciej rozwijających się marek finansowych w Polsce. Dowiedz się więcej: https://www.mBank.pl/kariera

Poznaj stanowisko: Kierownik Oddziału

Kierownik Oddziału to osoba, która zarządza zespołem pracowników. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: kierowanie oddziałem firmy, pozyskiwanie nowych kontrahentów, negocjowanie warunków i umów handlowych, wdrażanie nowych technologii, rozliczanie czasu pracy podległych pracowników, nadzorowanie prac oraz organizowanie szkoleń. A także dbanie o wysoki poziom i jakość obsługi ...
Kierownik Oddziału Praca Kierownik Oddziału

Aplikujesz na ogłoszenie