Partner Kierujący Placówką Franczyzową
mBank S.A.
Pabianice
kierownik/koordynator
5 dni temu
Od nas dostaniesz:
  • Współpraca z ekspertami
  • Świeża kawa bez limitu
  • Przyjazna atmosfera
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • Mobilne narzędzia do rozwoju kompetencji
  • Możliwość rozwoju w grupie mBanku
Zobacz, jak się u nas pracuje!

Chcesz więcej?

mBank ostrzega:
Praca z nami grozi przyjemnością
z codziennych zadań!

Partner mBanku Kierujący Placówką Franczyzową

miejsce pracy: Pabianice, Nr ref.: JW/025/1021

mBank to przede wszystkim ludzie. Łączy nas współpraca, otwartość na zmiany i innowacyjność. Dołączając do nas będziesz mieć pracę, w której wiele się nauczysz, a dodatkowo czeka na Ciebie wiele wyzwań.

Zakres zadań:

  • kierowanie i nadzór nad funkcjonowaniem Placówki Partnerskiej
  • realizacja wyniku biznesowego placówki zgodnie ze strategicznymi celami mBanku
  • zarządzanie zespołem pracowników, dbałość o rozwój i skuteczne motywowanie pracowników do osiągania wyznaczonych celów
  • realizowanie planów sprzedaży i działań marketingowych w podległej jednostce
  • dbanie o wysokie standardy obsługi klientów i budowanie pozycji rynkowej mBanku

Oczekiwania:

  • doświadczenie w prowadzeniu z sukcesem placówki bankowej/ zespołu o podobnym modelu biznesowym,
  • udokumentowane sukcesami doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym w sektorze usług finansowych
  • doświadczenie w obsłudze klienta (sprzedaż produktów kredytowych i depozytowo-inwestycyjnych dla osób fizycznych i segmentu mikrofirm)
  • doświadczenie w realizacji planu sprzedaży w zarządzanym oddziale/zespole oraz właściwe wykorzystanie czasu pracy i posiadanych środków
  • wysoka świadomość biznesowa (znajomość lokalnego rynku klientów oraz konkurencji)
  • bardzo dobra umiejętność obsługi komputera (MS Office, Internet, aplikacje i systemy bankowe)
  • umiejętność planowania i stawiania celów oraz ich rozliczania
  • umiejętność analizowania danych i informacji oraz wyciągania trafnych wniosków w zakresie podejmowanych działań
  • umiejętność prowadzenia negocjacji i budowania pozytywnych relacji z klientami
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

Poznaj

mBank S.A.

Dlaczego warto wybrać mBank?

mBank to przede wszystkim ludzie, których łączy współpraca zorientowana na zrozumienie i celne odpowiadanie na potrzeby klientów oraz odpowiedzialność za ich zadowolenie.

Od lat mBank jest synonimem innowacyjnych rozwiązań w bankowości. Dziś wyznaczamy standardy rozwoju bankowości mobilnej i internetowej. Jesteśmy wszędzie, nasza flaga dotarła nawet na ośmiotysięcznik Makalu w Himalajach.

Zastanawiasz się, jaka praca będzie dla Ciebie najlepsza?

Pamiętaj, że niezależnie od tego, czy właśnie kończysz naukę, czy jesteś doświadczonym profesjonalistą, z nami możesz robić to co Cię interesuje, rozwijać swoje umiejętności i dobrze czuć się w pracy – jesteśmy dla Ciebie.

Tworzymy najbardziej przyjazny i nowoczesny bank w Polsce. Jesteśmy na rynku od 30 lat, mamy już 5,4 mln klientów detalicznych. Zatrudniamy prawie 8 tysięcy osób. Pomyśl, ile ciekawych osób możesz poznać i jak wiele nauczyć się pracując z nami.

Od 2007 roku obecni jesteśmy także w Czechach i na Słowacji. Osiągamy tak wiele dzięki pracy zespołowej i świetnej atmosferze.

Z nami możesz więcej - jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie. Prowadzimy mFundację która wspiera dzieci i młodzież w nauce matematyki. Chcemy, żeby nasza praca miała sens. Zdobywamy wiedzę, dzielimy się doświadczeniami i szukamy wciąż lepszych, innowacyjnych rozwiązań.

Proces rekrutacji w mBank

Krok Zapoznamy się z Twoim CV
Krok Zadzwonimy
Krok Spotkamy się
Krok Damy znać, jak Ci poszło