Zobacz więcej ofert pracy

Performance Marketing Specialist

Tutlo Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
rekrutacja online
1275 dni temu
Tutlo to innowacyjna i jedyna w tej części Europy platforma do nauki języka angielskiego na żądanie.

Mamy już ponad 8000 aktywnych użytkowników, korzystających z 30 różnych kursów, prowadzonych przez ponad 300 native speakerów i ponad 100 lektorów polskojęzycznych.
Miejsce pracy: Warszawa

Umowa: B2B

Wynagrodzenie: 7000-10000 zł (kwota na fakturze)

Twoje zadania:
  • Realizacja działań performance marketingowych ukierunkowanych na pozyskiwanie dużej ilości leadów sprzedażowych, optymalizacja kampanii
  • Współpraca z partnerami zewnętrznymi (agencje reklamowe, wydawcy
  • Rozwijanie niestandardowych form komunikacji marketingowej z naciskiem na generowanie leadów sprzedażowych
  • Analiza i raportowanie efektywności kampanii
  • Testowanie nowych kanałów marketingowych
  • Przeprowadzanie testów A/B - projektowanie, monitoring, analiza wyników.i
  • Zwiększenie konwersji na stronie głównej i stronach docelowych
Nasze wymagania:
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w performance marketingu (Google Ads, Facebook Ads, Linkedin Ads, remarketing, mailingi, afiliacje, inne), szczególnie w optymalizacji kampanii ukierunkowanych na pozyskiwanie leadów sprzedażowych
  • Znajomość aktualnych trendów w branży
  • Umiejętność analizowania danych i wyciągania wniosków
  • Inicjatywa, pomysłowość
  • Komunikatywność i pozytywna energia
  • Chęci do poszerzania swojej wiedzy w zakresie marketingu
  • Zaangażowanie i bardzo dobra organizacja pracy
Oferujemy:
  • Duże perspektywy rozwoju
  • Pełną wyzwań pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe + premie za wyniki
  • Niezbędne narzędzia i oprogramowanie
  • Atrakcyjna lokalizacja biura w centrum Warszawy