Najnowsze oferty pracy

  • Senior Symfony Developer

    Polcode Sp. z o.o   dolnośląskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Warszawa
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat   14 000 - 22 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  rekrutacja online
    4 dni
    Get ready to: Apply your PHP 7+ knowledge to real-world enterprise software solutions; Have a meaningful impact on projects – analyze requirements, functional specifications, and recommend improvements; Bring innovation to the projects, refactor existing codebase to drive up code quality, and ease...
Zobacz więcej ofert pracy

PHP Developer

FILTTR
Wrocław
praca stacjonarna
2135 dni temu
Dodano: 2018-07-03 Nr ref: F05860

Our Client has systems that allow them to manage IT resources. Their systems must work like a Swiss watch. Apply if you want to help with this task.

  • 7000 - 12000 PLN
    B2B UOP
  • WWA, KAT, WRO, GD
    Miejsce pracy
  • 20 osób
    Wielkość zespołu
  • IT
    Branża

Języki obce

  • Angielski podstawowy

Wymagana znajomość

  • PHP / 2 lata

Wymagana powierzchowna znajomość

  • Zend
  • Symfony
  • Laravel

Metodologia Pracy

System wersjonowania
Automatyczny build aplikacji
Codzienny build aplikacji
Ewidencja Błędów
Usuwanie błędów przed nowym kodem
Aktualny plan projektów
Analityczna specyfikacja projektów
Ciche warunki pracy
Adekwatne i wydajne narzędzia pracy
Zespół testerów
Testy użyteczności
Stosowanie testów przy rekrutacji

Stan technologiczny

  • PHP
  • Laravel
  • Symfony

Opis stanowiska

We believe passionately that employing a diverse workforce is central to our success. We make recruiting decisions based on your experience and skills.

Twoje zadania

  1. • Writing clear and maintainable code
  2. • Concept development and implementation of new, user-friendly and technically sophisticated features with state-of-the-art technologies
  3. • Working effectively in an agile product development and managing the complete mobile development.

Ważność oferty do 19 lipca 2018

ZAINTERESOWANY?
NIE TAK