Najnowsze oferty pracy

  • Senior Symfony Developer

    Polcode Sp. z o.o   Warszawa    praca zdalna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat   14 000 - 22 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  rekrutacja online
    3 dni
    Get ready to: Apply your PHP 7+ knowledge to real-world enterprise software solutions; Have a meaningful impact on projects – analyze requirements, functional specifications, and recommend improvements; Bring innovation to the projects, refactor existing codebase to drive up code quality, and ease...
Zobacz więcej ofert pracy

PHP Developer

Medcore Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
1917 dni temu

MEDCORE projektuje, wytwarza, integruje i utrzymuje unikalne oraz innowacyjne rozwiązania informatyczne, oparte na własnych produktach oraz projektach Klientów. Uwzględniają one dynamicznie zmieniające się potrzeby Klientów i są konstruowane w oparciu o zewnętrzne, ogólne spojrzenie ekspertów rynku oraz głęboką wiedzę technologiczną.

MEDCORE zajmuje się również działalnością usługową w zakresie konsultingu dla kadry zarządczej i outsourcingu usług informatycznych dla jednostek ochrony zdrowia. Usługi te polegają na świadczeniu usług doradczych, wdrażaniu i obsługi sprzętowych i programowych zasobów informatycznych Klienta zgodnie z podpisanymi umowami.

MEDCORE poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
  • Projektowanie i tworzenie aplikacji internetowych w PHP,
  • Rozwój i utrzymanie zaimplementowanych aplikacji,
  • Współpraca z zespołem zgodnie z przyjętym flow pracy i zasadami wersjonowania kodu,
  • Udział w codziennych spotkaniach dotyczących raportowania i planowania prac,
  • Podnoszenie własnych kwalifikacji, zdobywanie wiedzy i dzielenie się nią w ramach zespołu.
Wymagania:
  • Umiejętność programowania w PHP 7,
  • Znajomość standardowych frameworków dla PHP,
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji korzystających z systemów bazodanowych (np. MySQL),
  • Znajomość i umiejętność korzystania ze wzorców projektowych,
  • Praktyka w korzystaniu z Git lub innych narzędzi wersjonowania kodu,
  • Dobra znajomość języka angielskiego do codziennej pracy z Klientem,
  • Umiejętność przeprowadzania code review,
  • Podstawowa znajomość zasad metodyki Scrum,
  • Umiejętność posługiwania się konsolą (np. Bash),
  • Praktyczna znajomość obsługi systemu Redmine,
  • Znajomość notacji stosowanych w dokumentach analitycznych takich jak UML i BPMN,
  • Minimum 1 rok doświadczenia przy realizacji projektów.
Kwalifikacje będące dodatkowym atutem:
  • Znajomość pojęć takich jak: CQRS, mikroserwisy, GraphQL
  • Posiadanie wiedzy o Dockerze, Vagrancie, Memcached, Redisie,
  • Znajomość zagadnień obejmujących kwestie bezpieczeństwa aplikacji Web.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Kontakt z najnowszymi technologiami informatycznymi,
  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych,
  • Szkolenie w zakresie wykonywanych obowiązków,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole,
  • Przyjazną atmosferę pracy i pyszną kawę,
  • Możliwość pracy w nowoczesnej i szybko rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Dużą samodzielność w działaniu i możliwość rozwoju osobistego,
  • Szkolenia mające na celu podnoszenie kwalifikacji.