Najnowsze oferty pracy

  • Senior Symfony Developer

    Polcode Sp. z o.o   Warszawa    praca zdalna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat   14 000 - 22 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  rekrutacja online
    3 dni
    Get ready to: Apply your PHP 7+ knowledge to real-world enterprise software solutions; Have a meaningful impact on projects – analyze requirements, functional specifications, and recommend improvements; Bring innovation to the projects, refactor existing codebase to drive up code quality, and ease...
Zobacz więcej ofert pracy

PHP Developer

Grupa Inter Cars
Warszawa
specjalista mid / senior / ekspert
praca zdalna
1026 dni temu

Inter Cars S.A. to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo - Wschodniej. Oferuje najszerszy asortyment części samochodowych w Europie Wschodniej.

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i modyfikacja międzynarodowej sieci stron internetowych oraz rozwiązań www na potrzeby wewnętrzne organizacji
  • Rozwiązywanie problemów optymalizacyjnych
  • Wdrażanie własnych pomysłów i rozwiązań
  • Aktywne uczestnictwo w ulepszaniu produktów tworzonych w firmie
  • Współpraca z innymi działami wewnątrz organizacji

Oczekujemy:

  • Minimum 2 letniego doświadczenia w obszarze PHP 7+ (OOP,PSR)
  • Znajomości pracy z relacyjnymi bazami danych: Oracle/PostgreSQL
  • Praktycznej znajomości wzorców projektowych (SOLID)
  • Umiejętność posługiwania się systemem kontroli wersji (GIT)
  • Znajomości języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej oraz komunikowania się
  • Odpowiedzialności i sumienności w wykonywaniu obowiązków
  • Doświadczenie w pracy w zwinnych metodologiach
  • Chęci poszerzenia wiedzy w zakresie wdrażania nowych technologii

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość jednego z frameworków np. Zend/Laminas
  • Umiejętność programowania w języku PL/SQL
  • Doświadczenie w pracy z Webservice
  • Znajomość zagadnień związanych z Responsive Web Design
  • Znajomość HTML5, CSS3, ES6, Webpack, React
  • Doświadczenie w pracy w środowisku wirtualnym np. Vagrant, Docker
  • Znajomość systemu operacyjnego Linux

Oferujemy:

  • Możliwość uczestniczenia w projektach rozwijających się na kilkunastu zagranicznych rynkach
  • Rozwój kompetencji miękkich i technicznych
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Pracę w zespole doświadczonych kolegów z zespołu
  • Wsparcie w realizacji i wdrożeniu własnych pomysłów
  • Dużą samodzielność w działaniu oraz możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Możliwość wyboru preferowanej formy zatrudnienia
  • Możliwość skorzystania ze zniżek na części w grupie Inter Cars
  • Możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowych na preferencyjnych warunkach
  • Biuro w dogodnej lokalizacji - Stacja Metra Młociny

Poznaj

Warszawa Młociny
ul. Zgrupowania AK „Kampinos” 15
01-943 Warszawa

Inter Cars to rozpoznawalna marka, wiarygodny pracodawca i partner biznesowy. Firma rozpoczęła działalność w 1990 roku jako "rodzinny biznes", który obecnie jest nowoczesną i prężnie działającą organizacją. Udaje nam się zachować niekorporacyjny styl i atmosferę w pracy, dlatego kandydaci znają nas z przyjaznej kultury organizacyjnej. Do pracy w naszej firmie chcemy zaprosić specjalistów z różnych obszarów, którzy poszukują firmy z jasno określoną strategią biznesową, z ciekawymi projektami i oferującą nowoczesne narzędzia pracy.

Proces rekrutacji

Krok analiza aplikacji Analizujemy wszystkie nadesłane kandydatury
Krok wywiad telefoniczny Z wybranymi kandydatami realizujemy wywiad telefoniczny lub spotkanie
Krok zatrudnienie Jednej z tych osób złożymy ofertę zatrudnienia