Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pielęgniarka Oddziałowa

Przedsiębiorstwo Uzdrowiskowe "Ustroń" S.A.

Ustroń

210 dni temu

Ogłoszenie numer: 1845128, z dnia 2017-11-21

Największy Pracodawca, w branży medycznej w Ustroniu, poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie / Ustroń

Opis stanowiska

  • Świadczenie usług pielęgniarskich

  • Prowadzenie dokumentacji medycznej

  • Nadzór nad pracą podległego personelu

  • Zapoznanie się z obowiązującymi procedurami i zarządzeniami wewnątrzzakładowymi

  • Pomoc w bieżącej pracy działu.

Wymagania

  • Posiadanie Dyplomu Pielęgniarskiego - studia wyższe (I lub II stopnia),
  • Aktualne Prawa Wykonywania Zawodu,
  • Doświadczenie zawodowe
  • Dodatkowym atutem będą ukończone kursy, specjalizacje,
  • Znajomość obsługi komputera,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Sumienność, rzetelność i nastawienie na realizację powierzonych zadań,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.
  • Zaangażowanie oraz chęć dalszego rozwoju zawodowego.

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Szkolenia zgodne z profilem stanowiska,
  • Wynagrodzenie adekwatne do powierzonych obowiązków.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Pielęgniarka

Pielęgniarka jest to osoba, która sprawuje opiekę medyczną nad pacjentem oraz asystuje lekarzowi w zabiegach. Do obowiązków pielęgniarki należy: opieka pielęgnacyjna nad pacjentem czyli dbanie o czystość i higienę pacjenta, a także pomoc w wykonywaniu wszystkich tych czynności, których pacjent nie potrafi wykonać sam oraz współudział w zabiegach diagnostycznych i leczniczych. ...
Pielęgniarka Praca Pielęgniarka

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (708)
Wałbrzych (42)
Legnica (66)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (160)
Toruń (79)
Lubelskie:
Lublin (113)
Chełm (16)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (903)
Tarnów (30)
Nowy Sącz (34)
Mazowieckie:
Warszawa (1851)
Radom (60)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (120)
Nysa (19)