Pielęgniarka / Pielęgniarz Medycyny Pracy

Medicover Sp. z o.o.

Wrocław

34 dni temu

Do Centrów Medycznych Medicover poszukujemy Pielęgniarek i Pielęgniarzy. Jest to miejsce, w którym udzielamy profesjonalnej pomocy z różnych dziedzin, głównie z zakresu badań ambulatoryjnych (głównie w punkcie pobrań oraz gabinecie zabiegowym).

Pielęgniarka / Pielęgniarz Medycyny Pracy
Miejsce pracy: Wrocław

Centrum Medicover Wabco

ul. Ostrowskiego 34

 

Co możemy Ci zaproponować?
  • nowoczesne miejsce pracy, które ciągle wzmacnia standardy dotyczące bezpieczeństwa Naszych pracowników,
  • współpracę na pełen etat w oparciu o dowolną formę współpracy
  • praca w trybie 7,35
  • finansowanie kursów specjalistycznych przez Medicover,
  • dobrą organizację pracy,
  • jasną ścieżkę rozwoju - zdobyta wiedza i doświadczenie realnie przekłada się na możliwość awansu,
  • atmosferę, którą aż 70% pracowników Medicover uważa za największy atut firmy.

 

Jesteś idealnym kandydatem, jeśli:
  • posiadasz aktualne prawo wykonywania zawodu,
  • chcesz rozwijać się w medycynie pracy,
  • kursy pielęgniarskie oraz doświadczenie w medycynie pracy - mile widziane.
Szczegóły oferty oraz odpowiedzi na pytania dostaniesz aplikując na ogłoszenie.

Poznaj

Medicover Sp. z o.o.

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie. Ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej.Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów.

Są nas tysiące. Tylko w Polsce zatrudniamy ponad 7 tysięcy pracowników – lekarzy, pielęgniarki, farmaceutów, fizjoterapeutów a także wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy na co dzień wspierają rozwój organizacji. Medicover to wiele biznesów oraz ogromna różnorodność stanowisk, dlatego każdy znajdzie tu dla siebie miejsce.

Od ponad 20 lat dbamy o zdrowie naszych pacjentów. Medicover to wiele spółek zajmujących się profilaktyką i szerokorozumianą ochroną zdrowia. Medicover to nie tylko centra medyczne, centra przyzakładowe, nowoczesny szpital czy sieć aptek. To również kliniki leczenia niepłodności, kliniki rehabilitacyjne, salony optyczne oraz placówki związane z opieką nad osobami starszymi. Dzięki swej różnorodności towarzyszymy naszym pacjentom na każdym etapie życia – od momentu poczęcia, aż do późnej starości.

Poznaj stanowisko: Pielęgniarka 
Pielęgniarka jest to osoba, która sprawuje opiekę medyczną nad pacjentem oraz asystuje lekarzowi w zabiegach. Do obowiązków pielęgniarki należy: opieka pielęgnacyjna nad pacjentem czyli dbanie o czystość i higienę pacjenta, a także pomoc w wykonywaniu wszystkich tych czynności, których pacjent nie potrafi wykonać sam oraz współudział w zabiegach diagnostycznych i leczniczych. ...
Praca Pielęgniarka