Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pielęgniarka / Pielęgniarz

ARS RHEUMATICA

Warszawa

225 dni temu

Ogłoszenie numer: 1830164, z dnia 2017-11-06

ARS RHEUMATIKA "REUMATIKA - Centrum Reumatologii" NZOZ z lokalizacją przy Alei Niepodległości 18 w Warszawie zatrudnia lekarzy z wieloletnim doświadczeniem klinicznym w zakresie diagnostyki oraz prowadzenia nowoczesnych terapii chorób reumatycznych. Celem Centrum Reumatologii jest opieka nad pacjentami z chorobami układu ruchu na najwyższym poziomie  merytorycznym. Na terenie Centrum prowadzone są liczne badania kliniczne w zakresie reumatoidalnego zapalenia stawów, zesztywniającego zapalenia stawów kręgosłupa, łuszczycowego zapalenia stawów oraz innych chorób reumatycznych.

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Praca w gabinecie zabiegowym głównie przy badaniach klinicznych m. in.:

  • pobieranie krwi,
  • podawanie leków,
  • wykonywanie EKG,
  • prowadzenie dokumentacji.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy pielęgniarskiej minimum 3 lata,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziane doświadczenie przy badaniach klinicznych.

Oferujemy

  • pracę w miłym zespole w prężnie rozwijającej się placówce medycznej,
  • umowę kontraktową w pełnym wymiarze godzin.

Poznaj

ARS RHEUMATICA jest właścicielem "REUMATIKA - Centrum Reumatologii" NZOZ.

Zatrudniamy doświadczonych reumatologów i lekarzy pokrewnych specjalizacji. Poza udzielaniem konsultacji pacjentao ze schorzeniami reumatologicznymi dużą część naszej aktywności stanowią badania kliniczne.

Poznaj stanowisko: Pielęgniarka

Pielęgniarka jest to osoba, która sprawuje opiekę medyczną nad pacjentem oraz asystuje lekarzowi w zabiegach. Do obowiązków pielęgniarki należy: opieka pielęgnacyjna nad pacjentem czyli dbanie o czystość i higienę pacjenta, a także pomoc w wykonywaniu wszystkich tych czynności, których pacjent nie potrafi wykonać sam oraz współudział w zabiegach diagnostycznych i leczniczych. ...
Pielęgniarka Praca Pielęgniarka

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (705)
Wałbrzych (42)
Legnica (67)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (159)
Toruń (79)
Lubelskie:
Lublin (113)
Chełm (18)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (903)
Tarnów (31)
Nowy Sącz (33)
Mazowieckie:
Warszawa (1857)
Radom (59)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (116)
Nysa (18)