Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Pielęgniarka/Pielęgniarz
SITEL Polska
Warszawa
specjalista junior / mid
pełny etat
umowa o pracę
rekrutacja online
44 dni temu

Od 2004 Sitel Polska w Warszawie aktywnie dostarcza wielojęzyczne usługi dla znanych międzynarodowych korporacji i klientów. Dzięki otwartej i szczerej współpracy, obsłudze na najwyższym światowym poziomie oraz doświadczeniu naszych pracowników nasi klienci zawsze odnoszą sukces.

 

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Pielęgniarka/Pielęgniarz
Miejsce pracy: Warszawa
Reference Number: 252648

Czy wiesz, że swoją wiedzę medyczną możesz wykorzystać nie tylko w szpitalu, ale także w biurze i nadal pomagać pacjentom?

Czy chciał(a)byś pracować ze stałym grafikiem 8h/dziennie?

 

 

Poszukujemy osoby, która będzie telefonicznie i mailowo wspierać polskojęzycznych użytkowników glukometrów oraz odpowiadać na ich zapytania dotyczące cukrzycy. Będziesz także przygotowywać i nadzorować w systemie dokumentację medyczną.

Wymagania:
 • Wykształcenia z zakresu pielęgniarstwa i aktywnego prawa do wykonywania zawodu
 • Znajomość jęz. angielskiego – poziom podstawowy
 • Otwartości i pozytywnego podejścia do ludzi
 • Sprawna obsługa komputera (program Outlook/Excel oraz podstawy platform komunikacyjnych typu Teams, Skype)
Oferujemy:
 • Ruch i zdrowie: zapewniamy prywatną opiekę medyczną, dostęp do kart sportowych, wewnętrzny program SitelFit – promujący aktywność ruchową
 • Odpoczynek: dofinansowujemy wakacje
 • Prezenty: z okazji Bożego Narodzenia – bony lub dodatkowa gotówka na konto, wyprawki dla noworodków, prezenty z okazji Dnia Dziecka
 • Zabawa: spotkania integracyjne (w czasie pandemii korzystamy z nowoczesnych kanałów streamingowych), program Fun Management - comiesięczne eventy w każdym dziale
 • Rozwój: bezpłatny dostęp do nowoczesnej platformy szkoleniowej dla każdego pracownika, progamy rozwojowe – 95% naszej kadry managerskiej pochodzi z awansu wewnętrznego
 • CSR – dbamy nie tylko o siebie. Chętnie niesiemy pomoc potrzebującym.
 • Nauka języka – nie znasz języka polskiego? Dołącz do nas i zapisz się na organizowane przez nas lekcje.
W dokumentach prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182), prowadzonych przez Sitel Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Wołoska 7. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. "
Złożenie aplikacji oznacza zgodę aplikującego na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesów rekrutacji zgonie z globalną polityką prywatności Sitel Worlwide Corporation (dostępnej na stronie www.sitel.com).

Poznaj

SITEL Polska

Od 2004 Sitel Polska w Warszawie aktywnie dostarcza wielojęzyczne usługi dla znanych międzynarodowych korporacji i klientów. Dzięki otwartej i szczerej współpracy, obsłudze na najwyższym światowym poziomie oraz doświadczeniu naszych pracowników nasi klienci zawsze odnoszą sukces.

Podobne oferty