Pizzero - Kasjer

TelePizza Poland Sp. z o.o.

Kraków

2040 dni temu

foto.jpg

Szukasz pracy na stałe, na cały lub część etatu? 
Chcesz pogodzić pracę z innymi zajęciami, np. szkołą? 
Nie musisz mieć doświadczenia zawodowego - zapewnimy Ci szkolenia.

Szukamy osób takich jak Ty do pracy na stanowisku:Pizzero - Kasjer


Miejsce pracy: małopolskie / Kraków


Zakres obowiązków:
 • Przygotowywanie produktów telepizza 
 • Obsługa Klientów w lokalu i przez telefon
 • Dbanie o czystość w miejscu pracy
Wymagania:
 • Chęci do pracy i zaangażowanie 
 • Komunikatywność
 • Posiadanie lub gotowość wyrobienia
 • Książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych
Zapewniamy:
 • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełny lub cześć etatu
 • Szkolenia przygotowujące do wykonywanej pracy
 • Rozwój zawodowy (możliwość awansu na stanowiska menagerskie)
 • Terminowo wypłacane wynagrodzenie
 • Pracę w młodym zespole i miłej atmosferze
 • Zniżki na pizzę do 65%
 • Po 6 miesiącach pracy Pakiet Ubezpieczenia Zdrowotnego
Nie zapomnij dopisać klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Telepizza Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr. 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Poznaj

Telepizza Poland Sp. z o.o.

Telepizza powstała w latach 80-tych w Hiszpanii i jest niekwestionowanym liderem w dostawie pizzy na telefon, także w Polsce, Portugalii i Chile. W Polsce jest wiodącą siecią pizzerii. Każdego dnia 3000 pracowników w niemal 115 lokalach w największych miastach Polski troskliwie przygotowuje i dostarcza gorące, świeżo upieczone pizze do tysięcy biur i domów.

NASI PRACOWNICY W Telepizza pracownicy mają szczególne znaczenie - to oni tworzą firmę i jej niezwykłą osobowość. To właśnie dzięki nim już od ponad 20 lat jesteśmy w stanie spełniać oczekiwania naszych Klientów, dostarczając pizzę - pyszną, gorącą i zawsze na czas. Dlaczego uważamy, że Telepizza jest wyjątkowa? Ponieważ atmosfera pracy ma dla nas olbrzymie znaczenie. Dlatego staramy się, aby dołączały do nas tylko te osoby, które potrafią pracować w zespole i mają silną orientację na Klienta. Aż 70% kierowników naszych lokali rozpoczynało pracę na stanowiskach podstawowych jako pizzero czy dostawca pizzy, a dziś bezpośrednio decydują o rozwoju firmy.

TO PRACA DLA CIEBIE Poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowiska: podstawowe, menedżerskie i specjalistyczne, jak również osób chętnych do odbycia praktyk. Praca w Telepizza to oferta zarówno dla osób, które szukają pracy dorywczej i zmianowej, jak również dla tych, którzy pragną związać się z firmą na długie lata. Wszystkim pracownikom, niezależnie do stanowiska i formy zatrudnienia, firma zapewnia różnorodne szkolenia, które umożliwiają zdobycie kwalifikacji zawodowych nawet bez wcześniejszego doświadczenia. Ponieważ pracownicy są dla nas najważniejsi, mamy jasne zasady pracy, kontroli, wynagrodzeń, szkoleń i awansów. Zainteresowanych naszą firmą i ofertą zapraszamy na stronę: www.telepizza.pl

Poznaj stanowisko: Pracownik Restauracji FastFood

Pracownik Restauracji FastFood to osoba zajmująca się pełną obsługą klienta w restauracjach typu FastFood, a także pomaga w przygotowywaniu posiłków w kuchni, dba o czystość sali jadalnej oraz obsługuje kasę fiskalną. Pracownik Restauracji FastFood musi posiadać książeczkę do celów sanitarno - epidemiologicznych, prawo jazdy kategorii B, dobry stan zdrowia - brak ...
Pracownik Restauracji FastFood Praca Pracownik Restauracji FastFood

Rekrutują z Praca.pl