Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Pizzero-Kasjer

TelePizza Poland Sp. z o.o.

Warszawa

25 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie pizzy oraz innych produktów telepizzy
  • Obsługa klienta (przyjmowanie zamówień telefonicznych oraz indywidualnych
  • Obsługa kasy fiskalnej
  • Dbanie o czystość w lokalu
Wymagania:
  • Zaangażowanie i sumienność
  • Posiadanie lub gotowość wyrobienia książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych
Oferujemy:
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze
  • Szkolenia przygotowujące do wykonywanej pracy
  • Zniżki na pizzę do 80%
Poznaj stanowisko: Pracownik restauracji
Pracownik restauracji zajmuje się kompleksową obsługą klientów w lokalu. Przyjmuje zamówienia, obsługuje kasę fiskalną, pomaga w przygotowywaniu posiłków, pracuje na zmywaku oraz dba o czystość w każdym pomieszczeniu. Pracę na takim stanowisku podejmują przede wszystkim ludzie młodzi, często studenci i uczniowie. Warunkiem jest ukończenie 18 lat, posiadanie aktualnej książeczki ...
Praca Pracownik restauracji