Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Planista Produkcji

NES Global Talent

Warszawa

96 dni temu

Aktualnie dla naszego klienta – międzynarodowej firmy  produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

 Obowiązki:
  • Opracowywanie planów produkcji (krótko oraz długoterminowej)
  • Raportowanie realizacji planów produkcyjnych
  • Monitorowanie poziomu zmienności planu, podejmowanie akcji w celu złagodzenia ich skutków
  • Stała współpraca z klinetem
  • Analiza prognoz produkcyjnych oraz ocena bieżących mocy produkcyjnych zakładu
  • Opracowywanie raportów i analiz produkcji
  • Udział w weryfikacji stanów magazynowych materiałów oraz planowanych zakupów
  • Udział w ocenie zyskowności i rentowności produktu (dostarczanie danych)
  • Zapewnienie terminowości i zgodności realizacji zamówień
  • Współpraca z Działem Utrzymania Ruchu w planowaniu przeglądów i przestojów
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość angielskiego (codzienna komunikacja)
  • Bardzo dobra znajomosć proframu Excel
  • Doświadczenie w planowaniu produkcji minimum 2-3 lata
  • Doświadczenie w produkcji seryjnej jest mocnym dodatkowym atutem.
  • Umiejętność pracy z klientem
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pakiet benefitów

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Planowania Produkcji

Specjalista ds. Planowania Produkcji to osoba, która odpowiada za ciągłość produkcji przez monitorowanie poziomu zapasów półproduktów/surowców. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowuje zestawienia i analizy potrzebne do przygotowania planu produkcji i budżetu, opracowuje harmonogram zamówień (obciążenie stanowisk, stan zapasów i zamówień, ...
Specjalista ds. Planowania Produkcji Praca Specjalista ds. Planowania Produkcji

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (647)
Wałbrzych (47)
Legnica (55)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (152)
Toruń (91)
Lubelskie:
Lublin (110)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (751)
Tarnów (42)
Nowy Sącz (31)
Mazowieckie:
Warszawa (1698)
Radom (71)
Płock (39)
Opolskie:
Opole (113)
Nysa (24)