Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Płatne praktyki w Cybersecurity
Warszawa
praktykant/stażysta
51 dni temu

W PwC naszym celem jest budowanie społecznego zaufania i rozwiązywanie kluczowych problemów. Jesteśmy siecią firm działającą w 155 krajach. Zatrudniamy ponad 284 tys. osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, technologicznego, podatkowo-prawnego oraz audytu.

 

 

Nasz zespół Cybersecurity zajmuje się tworzeniem strategii rozwoju architektury, projektowaniem, wdrażaniem, jak i utrzymaniem systemów informatycznych chroniących bezpieczeństwo informacji naszych Klientów. Świadczymy także usługi zarządzania bezpieczeństwem, takie jak wykrywanie i reagowanie na incydenty.

Pracujemy z dużymi firmami w kraju i zagranicą, a nasz zespół to zarówno osoby młode, jak i bardzo doświadczeni eksperci w obszarze cyberbezpieczeństwa czy szeroko rozumianego IT. 

 

Obecnie poszukujemy osób, które w przyszłości chciałyby pełnić rolę Inżyniera ds. Bezpieczeństwa Informacji lub Konsultanta ds. Bezpieczeństwa IT/OT.

Płatne praktyki w Cybersecurity
Warszawa

Poszukujemy Ciebie, jeśli:

 • jesteś absolwentem  lub studentem (min. 3 rok studiów) wyższych uczelni technicznych lub ekonomicznych;
 • interesujesz się bezpieczeństwem informacji, cyberbezpieczeństwem i technologiami IT, a także tym, w jaki sposób funkcjonują firmy i na jakiego typu zagrożenia cyberbezpieczeństwa mogą być narażone;
 • znasz język angielski na poziomie swobodnej komunikacji (min. B2); 
 • mile widziane pierwsze doświadczenia z ochroną informacji w systemach IT, administrowaniem systemami, programowaniem lub tworzeniem rozwiązań cyfrowych.

Twoja przyszła rola?

 • będziesz współpracować z naszymi doświadczonymi koleżankami i kolegami  przy różnorodnych projektach dla klientów z Polski i zagranicy; 
 • zaangażujesz się w projekty oceny poziomu dojrzałości cyberbezpieczeństwa firm oraz tworzeniu strategii ich rozwoju; 
 • weźmiesz aktywny udział w projektach z zakresu np. automatyzacji procesów zarządzania podatnościami, wdrożenia systemu monitorowania cyberbezpieczeństwa, oceny rozwiązań dostawców systemów bezpieczeństwa, bieżącej obsługi incydentów bezpieczeństwa i innych;
 • zajmiesz się przygotowywaniem analiz i raportów dla klientów, a także wsparciem naszego zespołu przy projektowaniu projektów technicznych, procedur i procesów bezpieczeństwa.

Co oferujemy?

 • zatrudnienie na okres 3 miesięcy z możliwością kontynuacji współpracy; 
 • praca w systemie hybrydowym dostosowanym do Twoich potrzeb;
 • atrakcyjne wynagrodzenie oraz kartę sportową;
 • dostęp do szkoleń e-learning, baz wiedzy i mentoring;
 • wsparcie Buddy’iego w pierwszych dniach praktyk;
 • wyjazdy integracyjne oraz sekcje sportowe; 
 • lokalizacja biura w Warszawie przy stacji Metro Politechnika (spacerem z kampusów PW i SGH).

Pamiętaj!


Twoja aplikacja będzie rozpatrywana tylko wówczas gdy wypełnisz formularz aplikacyjny i załączysz CV. Po wstępnej weryfikacji Twojej aplikacji otrzymasz dostęp do testów analitycznych on-line.

 

Jeżeli będziesz miał problem z wypełnieniem aplikacji skontaktuj się z nami: pl_kariera@pwc.com

Poznaj

PwC

Dlaczego warto?

Jesteśmy siecią firm działającą w 155 krajach. Zatrudniamy ponad 284 tysięcy osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, technologicznego, podatkowo-prawnego oraz audytu.

W Polsce PwC posiada biura w 7 miastach oraz Financial Crime Unit w Gdańsku i Warszawie, dwa Centra Usług Wspólnych w Katowicach i Opolu oraz oddział PwC IT Services w Lublinie. Polskie spółki PwC zatrudniają ponad 6000 osób.

Proces rekrutacji - Studenci i absolwenci

Krok Aplikacja online
Krok Game-Based Assessment
Krok Weryfikacja języka w formie video
Krok Assessment Center / Rozmowa kwalifikacyjna

Proces rekrutacji - Profesjonaliści

Krok Aplikacja online
Krok Telefoniczna rozmowa kwalifikacyjna
Krok Spotkanie rekrutacyjne

Podobne oferty