Płatne praktyki w zespole Global Business Services Consulting
PwC
Kraków
praktykant/stażysta
4 dni temu

W PwC naszym celem jest budowanie społecznego zaufania i rozwiązywanie kluczowych problemów.
Jesteśmy siecią firm działającą w 155 krajach. Zatrudniamy ponad 284 tys. osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, technologicznego, podatkowo-prawnego oraz audytu.
W Polsce PwC posiada biura w 7 miastach oraz Financial Crime Unit w Gdańsku i Warszawie, dwa Centra Usług Wspólnych w Katowicach i Opolu oraz oddział PwC IT Services w Lublinie. Polskie spółki PwC zatrudniają ponad 6000. Osób w tym ponad 1000 w obszarze technologii.

 

Wspieramy największe korporacje kompleksowo - od tworzenia modeli operacyjnych i analizy lokalizacji, przez transformację organizacji i optymalizację procesów, aż do oceny dojrzałości istniejących centrów i programy coachingowe. 

Podczas pracy w GBS Consulting Team będziesz mieć okazję pracować przy budowaniu relacji PwC z kluczowymi klientami na świecie i pomagać im w rozwoju biznesu poprzez tworzenie nowych miejsc pracy, poprawę organizacji i działania kluczowych procesów biznesowych oraz efektywne zarządzanie projektami i programami. 

Zakres zadań obejmuje również analizę rynku oraz procesów, analizę i definicję modelu biznesowego, sporządzanie ofert, a także aktywny udział w projektach i tworzenie dokumentacji projektowej.

Naszą maksymą jest „work hard, play hard”. Wspólnie rozwijamy nasze pasje, organizujemy wydarzenia sportowe oraz wyjeżdżamy poza miasto odpocząć i poimprezować. Dołączając do naszego zespołu możesz liczyć na  rozwój kariery, interesujące projekty, ale również nacisk na wellbeing, elastyczne godziny pracy i work-life balance. Brzmi jak praca marzeń? Aplikuj już dziś!

Płatne praktyki w zespole Global Business Services Consulting
Kraków

Czekamy na:

absolwentów / studentów w trakcie lub po 3. roku studiów pierwszego stopnia, osoby zainteresowane obszarem konsultingu i zarządzania projektami które:

 • chętnie pracują w zespole, 
 • wykazują się wysokimi zdolnościami analitycznymi oraz potrafią wyciągać logiczne wnioski na bazie zebranych danych,
 • znajdują innowacyjne, nietuzinkowe rozwiązania,
 • swobodnie komunikują się w języku angielskim,
 • dobrze znają program MS Power Point oraz MS Excel.

Dlaczego warto?

 • dołączysz do firmy konsultingowej uznawanej przez młodych za najlepsze miejsce pracy,
 • zobaczysz, m.in. jak:
  - doradzamy globalnym organizacjom przy inicjowaniu kluczowych zmian,
  - tworzymy nowe miejsca pracy,
  - transformujemy i zmieniamy procesy biznesowe,
  - pomagamy przy wdrożeniach nowych technologii,
 • poznasz działania z zakresu wsparcia dużych programów i projektów,
 • rozbudujesz sieć profesjonalnych kontaktów, które będą Twoim kapitałem w przyszłości.

Co oferujemy?

 • atrakcyjne wynagrodzenie oraz kartę sportową,
 • pracę w przyjaznym i kompetentnym zespole,
 • bezpośrednie wsparcie osoby dedykowanej (Buddy’iego) w pierwszych dniach praktyk,
 • możliwość otrzymania premii za polecenie znajomego, 
 • elastyczny model pracy - praca hybrydowa, elastyczne godziny pracy,
 • spotkania integracyjne.

Pamiętaj!

Twoja aplikacja będzie rozpatrywana tylko wówczas gdy wypełnisz formularz aplikacyjny i załączysz CV. Po wstępnej weryfikacji Twojej aplikacji otrzymasz dostęp do testów analitycznych on-line.

Jeżeli będziesz miał problem z wypełnieniem aplikacji skontaktuj się z nami: pl_kariera@pwc.com

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., lub inna spółka z sieci PwC, do której kierowana jest aplikacja - lista spółek: https://www.pwc.pl/pl/o-nas/lista-spolek-pwc.html z siedzibą w Warszawie (00-633) przy ul. Polnej 11 (dalej jako: PwC lub administrator). Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko. Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane osobowe będą przetwarzane również w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez PwC oraz wysyłania powiadomień o ofertach pracy w PwC i o wydarzeniach związanych z pracą, które organizowane są przez PwC lub z udziałem PwC (np. targi pracy). Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w Polityce Prywatności.

Aplikuj teraz

Poznaj

PwC

Jesteśmy siecią firm działającą w 158 krajach. Zatrudniamy ponad 250 tys. osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, podatkowo-prawnego, audytu i doradztwa technologicznego. Posiadamy biura w: Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie oraz Financial Crime Unit w Gdańsku i dwa Service Delivery Center w Katowicach i Opolu. Zapraszamy również do naszego oddziału PwC IT Services w Lublinie. PwC w Polsce zatrudnia już 6000 osób, w tym 1000 w części technologicznej. Nasza oferta jest skierowana do firm działających we wszystkich sektorach gospodarki - zarówno do największych koncernów, jak i lokalnych przedsiębiorstw rodzinnych.

 

Podobne oferty