Płatne praktyki w zespole Risk Assurance (Zarządzanie Projektami)

PwC

Warszawa

2 dni temu

PwC to sieć ponad 250.000 pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii. Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry. Be who you are and be a game changer.

Dołącz do zespołu IT Risk Assurance, zajmującego się doradztwem w zakresie zarządzania ryzykiem (zapewnienie zgodności z regulacjami, atestacja, optymalizacja procesów biznesowych, wsparcie w tworzeniu dokumentów wewnętrznych z zakresu zarządzania ryzykiem, ocena systemu kontroli wewnętrznej) wspieraj nasze innowacyjne projekty i daj sobie szansę na rozwój jako PMO!

Płatne praktyki w zespole Risk Assurance (Zarządzanie Projektami)
Warszawa

 

Czekamy na:

 • absolwentów / studentów studiów drugiego stopnia i studentów 3-go roku studiów pierwszego stopnia, którzy: 
  - swobodnie komunikują się w języku angielskim,
  - posiadają zdolności analityczne oraz zdolności kreatywnego myślenia,
  - potrafią budować relacje i pracować w zespole,
  - bardzo dobrze znają MS Office (w szczególności MS Excel, MS Word i MS PowerPoint),
  - są chętne zdobywać nowe doświadczenia oraz nie boją się wyzwań,
 • mile widziane: pierwsze doświadczenie w obszarze PMO, rozwoju oprogramowania, znajomość/zainteresowanie w obszarze IT i/lub compliance.

Rola:

 • wsparcie właścicieli innowacyjnych, autorskich produktów PwC - m. in. z obszarów RODO, bezpieczeństwa przetwarzania w chmurze obliczeniowej, ESG, IT governance i innych, w codziennych obowiązkach związanych z zarządzaniem projektem oraz rozwojem tych produktów,
 • udział w koordynowaniu i monitorowaniu przebiegu prac projektowych,
 • dbałość o terminową realizację zadań oraz o właściwy przepływ informacji i dokumentacji,
 • zapewnienie wsparcia organizacyjnego zespołu projektowego, 
 • przygotowywanie raportów, prezentacji, protokołów na potrzeby projektu.

Dlaczego warto? 

 • możliwość pracy przy projektach umożliwiających zdobycie nowych umiejętności i poznanie różnorodnych organizacji – tak jakbyś za każdym razem pracował/(a) w innym miejscu,
 • udział w rozwojowych projektach przeprowadzanych dla międzynarodowych klientów w Polsce i za granicą,
 • dołączysz do firmy uznawanej przez młodych za najlepsze miejsce pracy,
 • dzięki pracy z najlepszymi ekspertami z branży, poszerzysz swoją wiedzę w bardzo szerokim zakresie, od audytu i zarządzania ryzykiem IT, po compliance oraz biznesowe doradztwo operacyjne i strategiczne, możliwość uczenia się od najlepszych.

Co oferujemy?

 • atrakcyjne wynagrodzenie oraz kartę sportową,
 • dostęp do szkoleń e-learning, baz wiedzy i mentoring,
 • wsparcie Buddy’iego w pierwszych dniach praktyk,
 • możliwość otrzymania premii za polecenie znajomego,
 • nowoczesny sprzęt do pracy,

Pamiętaj!

 

Twoja aplikacja będzie rozpatrywana tylko wówczas gdy wypełnisz formularz aplikacyjny i załączysz CV. Po wstępnej weryfikacji Twojej aplikacji otrzymasz dostęp do testów analitycznych on-line.

 

Jeżeli będziesz miał problem z wypełnieniem aplikacji skontaktuj się z nami: pl_kariera@pwc.com

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., lub inna spółka z sieci PwC, do której kierowana jest aplikacja - lista spółek: https://www.pwc.pl/pl/o-nas/lista-spolek-pwc.html z siedzibą w Warszawie (00-633) przy ul. Polnej 11 (dalej jako: PwC lub administrator). Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko. Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane osobowe będą przetwarzane również w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez PwC oraz wysyłania powiadomień o ofertach pracy w PwC i o wydarzeniach związanych z pracą, które organizowane są przez PwC lub z udziałem PwC (np. targi pracy). Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w Polityce Prywatności.

Poznaj

PwC

Jesteśmy siecią firm działającą w 158 krajach. Zatrudniamy ponad 250 tys. osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, podatkowo-prawnego, audytu i doradztwa technologicznego. Posiadamy biura w: Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie oraz Financial Crime Unit w Gdańsku i dwa Service Delivery Center w Katowicach i Opolu. Zapraszamy również do naszego oddziału PwC IT Services w Lublinie. PwC w Polsce zatrudnia już 6000 osób, w tym 1000 w części technologicznej. Nasza oferta jest skierowana do firm działających we wszystkich sektorach gospodarki - zarówno do największych koncernów, jak i lokalnych przedsiębiorstw rodzinnych.

 

Poznaj stanowisko: Praktykant 
Praktykant – osoba, która ukończyła co najmniej gimnazjum i w dniu rozpoczęcia praktyki nie skończyła jeszcze 30 lat. Praktykantem może więc być absolwent liceum i aktualny student. Praktykant ma okazję wykorzystać swoją wiedzę wyniesioną ze szkoły w praktyce i nauczyć się czegoś nowego. W większości firm praktykanci początkowo pomagają w codziennych zajęciach innym pracownikom , a następnie są traktowani na równi z ...
Praca Praktykant